Beyrut Uçak Bileti 5 Ekim - 13 Ekim

Beyrut Uluslararası Film Festivali

Orta Doğu’nun en büyük organizasyonlarından biri olan Beyrut Uluslararası Film Festivali, bu yıl da önemli yapımların buluşma noktası oluyor.

Gezmelere, gitmelere doyamadığımız şehir Beyrut’un bu yıl on altıncısı düzenlenen ve izlemeye kıyamayacağımız filmleri bir araya getiren organizasyonu Beyrut Uluslararası Film Festivali, yine sinemaseverleri büyülemeye hazır durumda. Arapça ve Fransızca filmlerin yoğunlukta olduğu bu festivalde, heyecanla beklenen yapımlar dışında yarışmada yarışmak için başvuran filmleri de izlemek mümkün. Sinema dünyasından dev isimlerin jüri koltuğuna oturduğu Beyrut Uluslararası Film Festivali’nin şehrin ayrı bir güzelleştiği ekim ayında olması da bu organizasyona sizi çeken bir başka neden olarak yanı başınızda duruyor. Şehrin eşsiz atmosferini, birçok ülkeden gelen sinema filmleri sayesinde daha da unutulmaz kılmak hiç de zor değil.
Beyrut Uluslararası Film Festivali hakkında bilmek istediğiniz her şeyi, festivalin resmi sitesi www.beirutfilmfestival.org’da bulabilirsiniz.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.