• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Beyrut Uçak Bileti 5 Ekim - 13 Ekim

Beyrut Uluslararası Film Festivali

Beyrut Uluslararası Film Festivali Orta Doğu’nun en büyük organizasyonlarından biri olan Beyrut Uluslararası Film Festivali, bu yıl da önemli yapımların buluşma noktası oluyor.

Gezmelere, gitmelere doyamadığımız şehir Beyrut’un bu yıl on altıncısı düzenlenen ve izlemeye kıyamayacağımız filmleri bir araya getiren organizasyonu Beyrut Uluslararası Film Festivali, yine sinemaseverleri büyülemeye hazır durumda. Arapça ve Fransızca filmlerin yoğunlukta olduğu bu festivalde, heyecanla beklenen yapımlar dışında yarışmada yarışmak için başvuran filmleri de izlemek mümkün. Sinema dünyasından dev isimlerin jüri koltuğuna oturduğu Beyrut Uluslararası Film Festivali’nin şehrin ayrı bir güzelleştiği ekim ayında olması da bu organizasyona sizi çeken bir başka neden olarak yanı başınızda duruyor. Şehrin eşsiz atmosferini, birçok ülkeden gelen sinema filmleri sayesinde daha da unutulmaz kılmak hiç de zor değil.
Beyrut Uluslararası Film Festivali hakkında bilmek istediğiniz her şeyi, festivalin resmi sitesi www.beirutfilmfestival.org’da bulabilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.