• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Lyon Uçak Bileti 11 Eylül - 30 Eylül

Biennale De La Danse

Biennale De La Danse İki yılda bir gerçekleştirilen Biennale De La Danse sayesinde deneysel gösteriler sizi bekliyor.

Her ne kadar Lyon sunduğu enfes tatlarla bilinse de Fransa’nın nezaketini de sonuna kadar damarlarında taşıdığını söylememize gerek yok sanırız. Bu yıl 17. kez düzenlenecek olan ve Lyon’u sanata ve dansa doyuracak olan Biennale De La Danse, festival boyunca 160 binden fazla sanatseveri ağırlıyor. Müziği ve dansı ruhlarının bir parçası olarak gören başarılı sanatçıları izleme fırsatı bulacağınız Biennale De La Danse, farklı tarzlara hitap etmesiyle de biliniyor. Tiyatro, konser, dans gösterilerinin yanı sıra sirk gösterileri gibi her yaşa hitap eden etkinliklere de yer veriliyor. Çocuklara özel etkinlik programının da sunulduğu festivalde dünyanın birçok ülkesinden önemli sanatçılar şehirde bir araya geliyor. Lyon’un muhteşem restoranları sayesinde ziyafet çekerken Biennale De La Danse da size şehrin sanatsal ve eğlenceli yüzüyle tanıştıracak.
Festival hakkında ayrıntılı bilgi www.biennaledeladanse.com’da.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.