• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Bologna Uçak Bileti 7 Haziran - 17 Haziran

Biografilm Festival

Biografilm Festival Festival içinde festival! Bologna’nın geleneksel festivali Biografilm Festival’i kaçırmayın.

“Bir festival beni doyurmaz. Ben arı misali her çiçekten bal almalıyım.” diye düşünüyorsanız aslında sizin ihtiyacınız olan çok festival değil, sadece Biografilm Festival! Bu yıl 15. kez, dünyanın en eski üniversitelerinden birine ev sahipliği yapan İtalyan şehri Bologna’da düzenlenecek olan bu festivalde müzikten filme hatta mutfak atölyesine kadar katılım gösterebileceğiniz farklı etkinlik alanları var. 11 gün boyunca çocukların da keyif alacağı pek çok aktivite sunan festivalde, biyografik film ve belgesel film alanlarında ödüller veriliyor. Size de çoğu açık havada düzenlenen bu festivalin tadını sonuna kadar çıkarmak kalıyor.

Sinema ve müzik dünyasından birçok önemli isimle aynı havayı soluyacağınız belki de bir selfie çekme imkanı bulacağınız Biografilm Festival hakkındaki tüm detaylar www.biografilm.it adresinde.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.