SAYFA BAŞINA DÖN
  • ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Bodrum Uçak Bileti 20 Temmuz - 21 Temmuz

Bodrum Chill-Out Festival

Bodrum Chill-Out Festival Festivalseverlerin Bodrum’daki adresi yine Bodrum Chill-Out Festival olacak!

“Ah Bodrum, güzel Bodrum!” diye iç çekip Bodrumsuz yapamayanlar ve tabii ki “Şu Bodrum’a bir de ben gitsem.” diye düşünenler burada diye düşünüyoruz. Bu iki cümleden hangisini söylerseniz söyleyin, bu sene Bodrum’un büyüsü bir kez daha katlanacak ve siz de buna dahil olmalısınız. On yılı aşkın süredir İstanbul’da, 2015 yılından itibaren de Bodrum’da düzenlenen Chill-Out Festival ile kendinizi müziğin yarattığı huzur dolu atmosferin tam ortasında bulacaksınız. Toplam 24 saat süren ve pek çok DJ’in sahne aldığı Chill-Out Festival’in Xuma Yalıkavak’ta düzenlenmesi ise deniz, kum ve güneşin de tadını çıkarmanızı sağlayacak. Ne de olsa Bodrum denizsiz düşünülemez!

Tüm senenin yorgunluğunu müzikler eşliğinde atabileceğiniz Bodrum Chill-Out Festival’in detayları www.chilloutfest.com’da.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.