Bodrum Uçak Bileti 14 Temmuz - 15 Temmuz

Bodrum Chill-Out Festival

Festivalseverlerin Bodrum’daki adresi yine Bodrum Chill-Out Festival olacak!

“Ah Bodrum, güzel Bodrum!” diye iç çekip Bodrumsuz yapamayanlar ve tabii ki “Şu Bodrum’a bir de ben gitsem.” diye düşünenler burada diye düşünüyoruz. Bu iki cümleden hangisini söylerseniz söyleyin, bu sene Bodrum’un büyüsü bir kez daha katlanacak ve siz de buna dahil olmalısınız. On yılı aşkın süredir İstanbul’da, 2015 yılından itibaren de Bodrum’da düzenlenen Chill-Out Festival ile kendinizi müziğin yarattığı huzur dolu atmosferin tam ortasında bulacaksınız. Toplam 24 saat süren ve pek çok DJ’in sahne aldığı Chill-Out Festival’in Xuma Yalıkavak’ta düzenlenmesi ise deniz, kum ve güneşin de tadını çıkarmanızı sağlayacak. Ne de olsa Bodrum denizsiz düşünülemez!

Tüm senenin yorgunluğunu müzikler eşliğinde atabileceğiniz Bodrum Chill-Out Festival’in detayları www.chilloutfest.com’da.


×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
2018 yaz tarifesi sadece Pegasus Mobil’de

Aradığın uçuş tarihlerine en ucuz uçak biletlerini alabilmek için hemen Pegasus Mobil’e gir, sadece mobile özel açılan yaz tarifesinden ilk sen faydalan!

Hemen uygulama mağazasına gir Pegasus yaz ve mobil uygulamayı indir. Ya da internet sitemizi mobil cihazdan aç. Avantajlı fiyatları kaçırma!

25 Mart 2018 – 27 Ekim 2018 arası tüm uçuşlar için geçerli kampanya detaylarını öğrenmek için tıkla: https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/2018-yaz-tarifesi-acilisi-mobil

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.