• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Oslo Uçak Bileti 7 Eylül - 10 Eylül

Bollywood Film ve Dans Festivali

Bollywood Film ve Dans Festivali Hint Kültürü’nü İskandinavya’da yaşamak isteyenlerin adresi Bollywood Film ve Dans Festivali.

Dünya haritasını göz önüne getirince “Hindistan nerde, Norveç’in doğa harikası ve sanat eserleriyle büyüleyen Oslo’su nerede?” diyebilirsiniz. İşte, Bollywood Film ve Dans Festivali kilometreleri yok etmeyi ve Hindistan’ı Oslo’da yaşatmayı misyon edinmiş bir organizasyon. İlk olarak 2003 yılında düzenlenen ve düzenlendiği her yıl Hindistan’ın önemli yapımlarına, isimlerine ve kültür öğelerine yer veren festival sayesinde iki ülkeyi bir arada yaşamak hiç de zor değil. Dünyada hatrı sayılır takipçisi olan Bollywood filmlerinin gösterilmesinin yanında burada Hindistan’ın insanı pozitif enerjiyle dolduran dans gösterilerini de izleyebilirsiniz. Ayrıca Bollywood Film ve Dans Festivali’nde baharatlarıyla mistik bir dünyaya geçiş yapmanızı sağlayacak Hint yemeklerini de deneyimleyebilirsiniz. Hem kültürel hem de eğlence dolu bir festival olan Bollywood Film ve Dans Festivali’nin birçok ülkeden ziyaretçisi olduğunu da hemen belirtelim.
Bollywood Film ve Kültür Festivali hakkında detaylı bilgi www.bollywoodfest.com’da.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.