• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Brüksel Uçak Bileti 6 Eylül - 30 Eylül

Brüksel Design September

Brüksel Design September Yaratıcılığın doruklarından çıkmış tasarımlar ve tasarım başlıklı birçok etkinlik Brüksel Design September’da!

“Her yerde aynı şeyler var, benim istediğim sıra dışı tasarımlarla fark yaratmak.” diyenlerden misiniz? Eğer öyleyse size, tam sizin kaleminiz olan bir festival önereceğiz. Belçika’nın başkenti Brüksel’de düzenlenen Brüksel Design September her yıl eylül ayında başarılı ve farklı tasarımların, hayal gücünü son doz kullanan tasarımcıların ve tasarıma önem verenlerin buluştuğu bir cennet. Üstelik onu türevlerinden ayıran hatta Everest’in zirvesine çıkaran çok önemli imkanları var. Brüksel Design September sayesinde birçok mağazaya servisle gidebilir, ikinci el eşya satan dükkanları ve antikacıları gezebilirsiniz. Sergileri bile bambaşka tasarım perspektifleri kazandıran bu festival sayesinde konseptli otellerin de kapıları size sonuna kadar açılıyor. Artı olarak bu yıl Brüksel Design September’ın 11. yılı olduğunu da belirtelim. 10 numara, 5 yıldız bir festivalin sizi beklediğinden şüpheniz olmasın.
Brüksel Design September hakkında detaylı bilgiye www.designseptember.be adresinden ulaşabilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.