Samsun Uçak Bileti 29 Ağustos - 30 Ağustos

Canik Yamaç Paraşütü Şenliği

Türkiye’nin her köşesinden yamaç paraşütü tutkunlarının buluşma adresi Samsun Canik Köyü olacak.

Vücudunuzda adrenalini hissetmezseniz yemeden içmeden kesilenlerden misiniz? O halde Ağustos ayı için mükemmel bir önerimiz var. Haydi, hazırlanın, düşün yollara. Canik Belediyesi ve Samsun Yamaç Paraşütü Kulübü tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen Canik Yamaç Paraşütü Şenliği’nde, gökyüzünü renklendirenlerden biri de siz olun. Yamaç Paraşütü için gerekli olan bütün koşulları sağlayan ve iyi bir uçuşa imkan veren Gültepe Köyü’nde düzenlenen Canik Yamaç Paraşütü Şenliği’nde başarılı paraşüt pilotları bir araya geliyor, bu da doğal olarak size güvenli ve unutulmaz bir uçuş sağlıyor. Birçok eğitmeni bir arada bulabileceğiniz ve iki gün sürecek bu festivalde, Samsun’un yeşiline siz de renk katabilirsiniz. Yamaç paraşütünün gelişimini amaçlayan ve her sene daha fazla katılımcı çekmeyi başaran Canik Yamaç Paraşütü Şenliği’nin ulaşmak istediği bir diğer amaç ise Canik’te bir paraşüt merkezi oluşturmak ve uçarken kuşları özendirecek insanları Samsun’da buluşturmak.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.