• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Samsun Uçak Bileti 29 Ağustos - 30 Ağustos

Canik Yamaç Paraşütü Şenliği

Canik Yamaç Paraşütü Şenliği Türkiye’nin her köşesinden yamaç paraşütü tutkunlarının buluşma adresi Samsun Canik Köyü olacak.

Vücudunuzda adrenalini hissetmezseniz yemeden içmeden kesilenlerden misiniz? O halde Ağustos ayı için mükemmel bir önerimiz var. Haydi, hazırlanın, düşün yollara. Canik Belediyesi ve Samsun Yamaç Paraşütü Kulübü tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen Canik Yamaç Paraşütü Şenliği’nde, gökyüzünü renklendirenlerden biri de siz olun. Yamaç Paraşütü için gerekli olan bütün koşulları sağlayan ve iyi bir uçuşa imkan veren Gültepe Köyü’nde düzenlenen Canik Yamaç Paraşütü Şenliği’nde başarılı paraşüt pilotları bir araya geliyor, bu da doğal olarak size güvenli ve unutulmaz bir uçuş sağlıyor. Birçok eğitmeni bir arada bulabileceğiniz ve iki gün sürecek bu festivalde, Samsun’un yeşiline siz de renk katabilirsiniz. Yamaç paraşütünün gelişimini amaçlayan ve her sene daha fazla katılımcı çekmeyi başaran Canik Yamaç Paraşütü Şenliği’nin ulaşmak istediği bir diğer amaç ise Canik’te bir paraşüt merkezi oluşturmak ve uçarken kuşları özendirecek insanları Samsun’da buluşturmak.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.