• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Bologna Uçak Bileti 18 Nisan - 21 Nisan

Canlı Sanat Aktiviteleri

Canlı Sanat Aktiviteleri Başarılı ve özgün performans sanatlarının buluşma noktası Canlı Sanat Aktiviteleri olacak.

Orta Çağ’dan günümüze kadar gelen eserleriyle geçmişi hala canlı bir şekilde yaşatan ve zaman makinesi işlevi gören şehirlerden biri olan Bologna’ya, sıradan bir etkinlik elbette ki yakışmaz. Canlı Sanat Aktiviteleri de bu sıra dışı etkinliklerden bir tanesi. Ses ve görüntünün bir araya geldiği ve modern teknolojinin her zerresinden yararlanılan Canlı Sanat Aktiviteleri sayesinden deneysel tatlara doyacak ve yepyeni tatlar keşfedeceksiniz. Konserler, sinema ve diğer görsel performansların sunulduğu festival programındaki her etkinliğe katılmak isteyecek ve çağdaş sanatların meydana getirdiği özgün işlere hayran kalacaksınız. Her yıl Museo d’arte Modern di Bologna’da düzenlenen Canlı Sanat Aktiviteleri yepyeni ve gurme tatlar sunan bir usta aşçı gibi sizi performans sanatlarına doyuracak. Her etkinliğin farklı bir ruhu olduğunu ve bu etkinlikler sayesinde birbirinden bağımsız birçok kültüre yolculuk yapacağınızı da belirtmeden geçmeyelim. Festival programı ve diğer detaylar için Canlı Sanat Aktivitelerinin resmi sitesi olan www.liveartsweek.it’i ziyaret edebilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.