Bologna Uçak Bileti 1 Nisan - 30 Nisan

Canlı Sanat Aktiviteleri

Başarılı ve özgün performans sanatlarının buluşma noktası Canlı Sanat Aktiviteleri olacak.

Orta Çağ’dan günümüze kadar gelen eserleriyle geçmişi hala canlı bir şekilde yaşatan ve zaman makinesi işlevi gören şehirlerden biri olan Bologna’ya, sıradan bir etkinlik elbette ki yakışmaz. Canlı Sanat Aktiviteleri de bu sıra dışı etkinliklerden bir tanesi. Ses ve görüntünün bir araya geldiği ve modern teknolojinin her zerresinden yararlanılan Canlı Sanat Aktiviteleri sayesinden deneysel tatlara doyacak ve yepyeni tatlar keşfedeceksiniz. Konserler, sinema ve diğer görsel performansların sunulduğu festival programındaki her etkinliğe katılmak isteyecek ve çağdaş sanatların meydana getirdiği özgün işlere hayran kalacaksınız. Her yıl Museo d’arte Modern di Bologna’da düzenlenen Canlı Sanat Aktiviteleri yepyeni ve gurme tatlar sunan bir usta aşçı gibi sizi performans sanatlarına doyuracak. Her etkinliğin farklı bir ruhu olduğunu ve bu etkinlikler sayesinde birbirinden bağımsız birçok kültüre yolculuk yapacağınızı da belirtmeden geçmeyelim. Festival programı ve diğer detaylar için Canlı Sanat Aktivitelerinin resmi sitesi olan www.liveartsweek.it’i ziyaret edebilirsiniz.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.