• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Cenevre Uçak Bileti 3 Ağustos - 13 Ağustos

Cenevre Festivali

Cenevre Festivali Cenevre Festivali sayesinde şehirdeki yaz coşkusu gökyüzüne kadar ulaşıyor.

Cenevre, ağustos ayını çiçek gibi bir festivalle geçirmeniz için müthiş bir öneri ile karşınızda! Bu yıl 94. kez şehre renk getirecek olan ve geçmişteki adı Çiçek Festivali olan Cenevre Festivali için hangi yaşta olduğunuz ve nereden geldiğinizin önemi yok. Çünkü şehrin en büyük festivalinin amacı da insanları bir araya getirip Cenevre’nin ve yazın tadının çıkarılmasını sağlamak. Dünya mutfağından tadı damakta kalan lezzetler sunan, dans dersleri verilen ve katılımcıları iki yüzü aşkın konserle buluşturan Cenevre Festival’nin en çok beklenen anı ise hiç kuşkusuz büyüleyici havai fişek gösterisi. 12 Ağustos 2017’de, saat 22.00’de gerçekleştirilecek olan havai fişek gösterisi Cenevre Gölü’nün kenarında yapılıyor ve elli dakika boyunca size unutamayacağınız bir gösteri sunuyor. Festivale katılan herkesin rüyalarını süsleyen bu havai fişek gösterisini kaçırmamanız için ise önceden biletinizi almanız şart.

Cenevre Festivali ile ilgili tüm detaylar www.fetesdegeneve.ch adresinde.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.