Cenevre Uçak Bileti 5 Ağustos - 14 Ağustos

Cenevre Festivali

Şehrin en ünlüsü Cenevre Festivali, dolu dolu geçecek on gün sunuyor.

Avrupa’nın en önemli şehirlerinden olan ve ismini Leman Gölü olarak da bilinen Cenevre Gölü’nden alan, İsviçre’nin ikinci büyük kenti Cenevre’de gelenekselleşmiş bir festivale katılmak istiyorsanız buradan buyurun. İlki 1947 yılında yapılan Cenevre Festivali; müzik, dans, tiyatro gösterileri ve sokak sanatçılarıyla şenlenen bir festival. Her yıl ağustos ayında düzenlenen ve katılan herkese eğlencesiyle tatlı mı tatlı anılar bırakan Cenevre Festivali, çocuklar için düzenlediği eğitici ve eğlenceli etkinliklerle de bilinen festivallerden. Eğer eğlenirken nereye gittiğinizi fark etmeyip kaldığınız yerden biraz uzaklaşırsanız hiç dert etmeyin; festival boyunca gecenin geç saatlerine kadar ulaşım imkanı sağlanıyor. “ Cenevre Festivali’nin en unutulmaz dakikalarını nerede yaşayacağız?” diye soracak olursanız da hemen cevabını verelim. Festivalin açılış ve kapanış törenlerinde gerçekleştirilen ve yaklaşık bir saat süren havai fişek gösterileri zor rastlanacak cinsten. Avustralya’nın yılbaşı kutlamalarını anımsatan havai fişek gösterisini Cenevre Gölü kıyısında izlemek ise bu dakikalara ayrı bir güzellik katıyor bizden söylemesi.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

E-Bilet numaranız, E-Faturanız da belirtilen PC12345 ile başlayan belge numarasıdır. Bilet işlemlerim menüsünden ödeme ayrıntıları altından detaylı görüntüleyebilirsiniz

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.