SAYFA BAŞINA DÖN
  • ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Cenevre Uçak Bileti 13 Temmuz - 14 Temmuz

Cenevre Triatlonu

Cenevre Triatlonu Cenevre’de bir kez daha tatlı tatlı rekabet rüzgarları esiyor.

Cenevre Triatlonu’nda yarışmaya katılmak için 6 yaşına basmak yetiyor. Evet, yanlış okumadınız çünkü sporun yaşı yok!  Bu yarışmada yaşınızın bir öneminin olmadığı gibi varsa engelinizin de bir önemi yok… Cenevre Triatlonu’nda önemli olan kendinize uygun parkura karar verip bu heyecanın tam ortasında yer almanız. Yüzme, bisiklete binme ve koşma sporlarının birleşiminden oluşan triatlon sporu sayesinde yaşadığınızı hissedeceksiniz, orası kesin. Daha önce bu tarz bir organizasyona hiç katılmadıysanız yeni bir format olan Super Sprint’e katılabilir ve 250 metre yüzme, 6,7 metre bisiklet sürme ve 2,5 kilometre koşudan sonra yarışı tamamlayabilirsiniz. Parkuru bitirdiğinizde duyacağınız hazzın ise tarifi yok, yaşamanız lazım!

Sporseverlerin severek takip ettiği Cenevre Triatlonu hakkında her şey www.latourgenevetriathlon.ch adresinde.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.