• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Cenevre Uçak Bileti 5 Mart - 15 Mart

Cenevre Uluslararası Motor Show

Cenevre Uluslararası Motor Show Dünyanın en dikkat çekici otomobilleri Cenevre Uluslararası Motor Show’da sizi bekliyor.

Cenevre Havalimanı’nda inin ve hemen havalimanının yanı başında bulunan Palexpo Fuar Merkezi’ne doğru yola koyulun. Orada sizi dünyanın en göz alıcı otomobilleriyle buluşturacak bir etkinlik var. 2018 yılında 88. kez otomobil tutkunlarıyla buluşacak olan Cenevre Uluslararası Motor Show’da hayallerinizi süsleyen hatta hayallerinizin çok ötesinde otomobillerle bir araya geleceksiniz. Yeni nesil araçların da sergilendiği bu fuarda otomobil aksesuarlarından motor parçalarına bir arabanın bütün parçalarını incelemeniz mümkün. “İncelesem de bir şey anlamam, arabalarla aram pek iyi değil.” diyorsanız da Cenevre Uluslararası Motor Show otomobillerle aranızdaki mesafeyi kaldırmak için pek çok workshop düzenliyor.

Cenevre Uluslararası Motor Show ile ilgili öğrenmek istediğiniz her şey fuarın resmi sitesi olan www.gims.swiss’de.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.