Amsterdam Uçak Bileti 21 Şubat - 25 Şubat

Chocoa Festival

Çikolata sevenler için yeryüzündeki cennetin açık adresi; Chocoa Festival.

Çikolataya duyduğunuz aşkın kelimelerle ifade edilemeyeceğini biliyoruz. Çikolata şelalelerinin önünden geçerken akan bütün çikolatalarla birlikte duyduğunuz sevgi de akıp çikolataya çıkan bir yol oluşturuyor. İşte tam bu noktada “yeme de yanında yat” denilecek türde bir festivali sizle tanıştırmak isteriz ki o da Chocoa Festival! Çikolatanın hayal dahi edemeyeceğiniz ürünlerle birleşimi ve onlarca çeşit çikolata sizi bir masalın içinde gibi hissettirebilir. Tabii bu masalı gerçek kılmak bu festivalde yiyebileceğiniz kadar çikolata yemekten geçiyor. Çikolata hakkında bilgilendirmelerin yapıldığı Chocoa Festivali’nde kakaodan yemeye hazır çikolatanın oluşturulmasına kadar bütün adımlar da sizlerle buluşacak. Çikolatayla dolu yolculuğunuza canlı müzik performanslarının ve belgesel gösterimlerinin de arkadaşlık edeceğini yeri gelmişken hemen sizinle paylaşalım. Rüyalardan kopup gelen ve Beurs van Berlage’de düzenlenen Chocoa Festival, Amsterdam’ın atmosferinde tatlı bir esinti sağlayacak. Şimdiden afiyet olsun diyelim.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.