• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Amsterdam Uçak Bileti 20 Şubat - 24 Şubat

Chocoa Festival

Chocoa Festival Çikolata sevenler için yeryüzündeki cennetin açık adresi; Chocoa Festival.

Çikolataya duyduğunuz aşkın kelimelerle ifade edilemeyeceğini biliyoruz. Çikolata şelalelerinin önünden geçerken akan bütün çikolatalarla birlikte duyduğunuz sevgi de akıp çikolataya çıkan bir yol oluşturuyor. İşte tam bu noktada “yeme de yanında yat” denilecek türde bir festivali sizle tanıştırmak isteriz ki o da Chocoa Festival! Çikolatanın hayal dahi edemeyeceğiniz ürünlerle birleşimi ve onlarca çeşit çikolata sizi bir masalın içinde gibi hissettirebilir. Tabii bu masalı gerçek kılmak bu festivalde yiyebileceğiniz kadar çikolata yemekten geçiyor. Çikolata hakkında bilgilendirmelerin yapıldığı Chocoa Festivali’nde kakaodan yemeye hazır çikolatanın oluşturulmasına kadar bütün adımlar da sizlerle buluşacak. Çikolatayla dolu yolculuğunuza canlı müzik performanslarının ve belgesel gösterimlerinin de arkadaşlık edeceğini yeri gelmişken hemen sizinle paylaşalım. Rüyalardan kopup gelen ve Beurs van Berlage’de düzenlenen Chocoa Festival, Amsterdam’ın atmosferinde tatlı bir esinti sağlayacak. Şimdiden afiyet olsun diyelim.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.