• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
İstanbul Uçak Bileti 23 Şubat - 3 Mart

CNR Avrasya Boat Show

CNR Avrasya Boat Show Deniz araçları sevdalıları 14. CNR Avrasya Boat Show’da buluşuyor.

Denizi ne kadar çok sevdiğimizi anlatamayız. Hatta eminiz ki sizi de en çok çeken şey köpürtmesi… Siz teknenizle ya da yatınızla denizin üzerinde süzülürken arkadan yarattığınız köpüklü dalgaların sizi takip ettiğini hayal etmek bile güzel değil mi? Haydi, bu hayale bir adım daha yaklaşın. İstanbul’da, CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenecek olan CNR Avrasya Boat Show sergilenen deniz araçları ve aksesuarlarına ömürler adanabilir. Birçok ülkeden katılımcı firmayı buluşturan Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı, geçtiğimiz yıl 65 binin üzerinde ziyaretçi çekerek ününün ne kadar haklı olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu. Dünyanın düzenlenen ikinci en büyük tekne ve yat fuarı olan CNR Avrasya Boat Show’da, her zamanki gibi bu yıl da yeni ticari iş birliklerin ilk adımları atılacak. İstanbul’daki bu dev etkinliği kaçırmak olmaz.
Fuarla ilgili tüm bilgiler, resmi internet adresi olan www.cnravrasyaboatshow.com’da.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.