Gaziantep Uçak Bileti 1 Ekim - 31 Ekim

Cumhuriyet Kupası Aba Güreşleri

Gaziantep’te her yıl düzenlenen Cumhuriyet Kupası Aba Güreşleri, geleneksel sporu yaşatan spor organizasyonlarından biri olmaya devam ediyor.

Haydi bre yiğitler, Cumhuriyet Bayramı’nda yiğitlerin bol olduğu memleket Gaziantep’e! Niye mi? Çünkü Cumhuriyet Kupası sahibiyle buluşmak için sabırsızlanıyor ve size de bu heyecana ortak olmak düşüyor! Özellikle Hatay’da çok popüler olan geleneksel aba güreşine, geçmişe olan bağlılığını hiçbir zaman kaybetmeyen bir şehir daha sahip çıkıyor; Gaziantep. Her Cumhuriyet Bayramı’nda düzenlenen Cumhuriyet Kupası Aba Güreşleri’nde birçok güreşçi kazanan olmak için karşı karşıya geliyor. Ağırlığın bir öneminin olmadığı geleneksel bir güreş türü olan aba güreşini yaşatan Gaziantep’e gidip bu önemli spor türünün karşılaşmalarını, yetiştiği topraklarda izlemenin keyfi çok başka olmaz mı? Tabii ki olur! Judo’ya olan benzerliğiyle de dikkatinizi çekecek olan bu güreş türünün özellikle düğün günleri bir adet olarak yapılmaya devam ettiğini de dipnot olarak belirtelim.

×
Ücretsiz online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Ücretsiz online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.