Viyana Uçak Bileti 24 Haziran - 26 Haziran

Donauınselfest

Müzik dolu üç gün geçirmek ve müziğe doymak isteyenler Donauınselfest’te buluşuyor.

“Çoğu müzik festivali müziğe doyuruyor zaten.” dediğinizi duyar gibi olduk ve hemen konuya el atmak istiyoruz. Donauınselfest, kelimenin tam anlamıyla sizin bildiğiniz festivallerden değil. Her yıl 3 milyon kişi ağırlayan bu festivalin, Avrupa’nın en büyük ücretsiz açık hava festivali olduğunu söyleyelim, ne demek istediğimiz açıklık kazansın. Dünyaca ünlü sanatçıların ağırlandığı bu festivalde Viyana’nın eğlenceli yüzüyle gerçekten tanışmış olacaksınız. Ayrıca, festivalin resmi sitesinde düzenlenen yarışmalara katılıp DJ’lerle birlikte performans sergilemek ya da kulise girmek gibi ödülleri kazanıp bu eğlenceyi doruk noktasına çıkarmak, tahmin edebileceğiniz gibi, hiç de zor değil. Dev bir alana kurulan Donauınselfest’te damak tadınıza uygun birçok mutfağın lezzetine de ulaşmanız mümkün ki bu onu baş tacı yapmamız için gayet geçerli bir sebep daha sunuyor.
Efsane festival Donauınselfest hakkında detaylar www.2015.donauinselfest.at adresinde.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

E-Bilet numaranız, E-Faturanız da belirtilen PC12345 ile başlayan belge numarasıdır. Bilet işlemlerim menüsünden ödeme ayrıntıları altından detaylı görüntüleyebilirsiniz

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.