• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Viyana Uçak Bileti 22 Haziran - 24 Haziran

Donauınselfest

Donauınselfest Müzik dolu üç gün geçirmek ve müziğe doymak isteyenler Donauınselfest’te buluşuyor.

“Çoğu müzik festivali müziğe doyuruyor zaten.” dediğinizi duyar gibi olduk ve hemen konuya el atmak istiyoruz. Donauınselfest, kelimenin tam anlamıyla sizin bildiğiniz festivallerden değil. Her yıl 3 milyon kişi ağırlayan bu festivalin, Avrupa’nın en büyük ücretsiz açık hava festivali olduğunu söyleyelim, ne demek istediğimiz açıklık kazansın. Dünyaca ünlü sanatçıların ağırlandığı bu festivalde Viyana’nın eğlenceli yüzüyle gerçekten tanışmış olacaksınız. Ayrıca, festivalin resmi sitesinde düzenlenen yarışmalara katılıp DJ’lerle birlikte performans sergilemek ya da kulise girmek gibi ödülleri kazanıp bu eğlenceyi doruk noktasına çıkarmak, tahmin edebileceğiniz gibi, hiç de zor değil. Dev bir alana kurulan Donauınselfest’te damak tadınıza uygun birçok mutfağın lezzetine de ulaşmanız mümkün ki bu onu baş tacı yapmamız için gayet geçerli bir sebep daha sunuyor.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.