Dubai Uçak Bileti 1 Ocak - 31 Ocak

Dubai Alışveriş Festivali

Alışveriş tutkunlarının adresi Dubai Alışveriş Festivali olacak.

“Dubai deyince aklınıza ne geliyor?” diye sorsak eminiz ki çoğunuzun aklına insanı şaşkına çeviren gökdelenler, modern ve İslami mimarinin birlikteliğinden doğan bir anlayış ve tabii ki alışveriş yapmak gelir. Dubai’de farklı tarzlarıyla kendine aşık eden alışveriş merkezlerine henüz ayak basmadan bile alışveriş yapmak istiyorsunuz; biliyoruz şehrin öyle bir büyüsü var. Hal böyle olunca alışveriş festivali olmadan olur mu? Olmaz! Birçok mağazada %70 ya da %80 indirim olduğunu belirten etiketler, dünyaca ünlü markaların şık tasarımları ve bir alışveriş şehri… Alışveriş poşetlerini nereye koyacağınızı şimdiden düşünmeye koyuldunuz eminiz ki ama dert etmeyin. Dubai’de alışveriş yapmak için bol bol vaktiniz olacak çünkü Dubai Alışveriş Festivali tam bir ay boyunca sürüyor. Çeşitli eğlenceli etkinlikler de bu festival kapsamında düzenleniyor ve şehrin neşesine daha çok neşe katılıyor. Alışverişe olduğu kadar eğlenceye de zaman ayırın ve şimdiden Dubai planlarınızı yapın, şehrin tüm alışveriş merkezleri sizi bekliyor. Dubai Alışveriş Festivali hakkında bilmek istediğiniz her şey www.visitdubai.com adresinde.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.