• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Dubai Uçak Bileti 28 Aralık - 26 Ocak

Dubai Alışveriş Festivali

Dubai Alışveriş Festivali Alışveriş tutkunlarının adresi Dubai Alışveriş Festivali olacak.

“Dubai deyince aklınıza ne geliyor?” diye sorsak eminiz ki çoğunuzun aklına insanı şaşkına çeviren gökdelenler, modern ve İslami mimarinin birlikteliğinden doğan bir anlayış ve tabii ki alışveriş yapmak gelir. Dubai’de farklı tarzlarıyla kendine aşık eden alışveriş merkezlerine henüz ayak basmadan bile alışveriş yapmak istiyorsunuz; biliyoruz şehrin öyle bir büyüsü var. Hal böyle olunca alışveriş festivali olmadan olur mu? Olmaz! Birçok mağazada %70 ya da %80 indirim olduğunu belirten etiketler, dünyaca ünlü markaların şık tasarımları ve bir alışveriş şehri… Alışveriş poşetlerini nereye koyacağınızı şimdiden düşünmeye koyuldunuz eminiz ki ama dert etmeyin. Dubai’de alışveriş yapmak için bol bol vaktiniz olacak çünkü Dubai Alışveriş Festivali tam bir ay boyunca sürüyor. Çeşitli eğlenceli etkinlikler de bu festival kapsamında düzenleniyor ve şehrin neşesine daha çok neşe katılıyor. Alışverişe olduğu kadar eğlenceye de zaman ayırın ve şimdiden Dubai planlarınızı yapın, şehrin tüm alışveriş merkezleri sizi bekliyor. Dubai Alışveriş Festivali hakkında bilmek istediğiniz her şey www.visitdubai.com adresinde.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.