SAYFA BAŞINA DÖN
  • ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Almati Uçak Bileti 31 Ekim - 2 Kasım

Dünya Mutfakları Fuarı

Dünya Mutfakları Fuarı Sektörün devleri, büyük ziyafetlerin Almati’deki adresi olan Dünya Mutfakları Fuarı’nda bir arada olacak!

Orta Asya’nın misafirperverliğini yerinde yaşamak istiyorsanız haydi buyurun sofraya! Bu yıl 20. yaşını kutlayacak olan Dünya Mutfakları Fuarı, rüşdünü çoktan herkese ispatlamış bir etkinlik. Üstelik hem gözlere hem de mideye ziyafet bu etkinliğin etki alanı sadece Kazakistan değil. Dünya Mutfakları Fuarı, Asya kıtasındaki pek çok profesyoneli bir araya getirmesiyle nam salmış durumda. 3 gün boyunca Kazak mutfağı başta olmak üzere dünya mutfağının en leziz tatlarının sunulacağı bu fuarı kaçırırsanız ne kadar üzüleceğinizi söylememize gerek bile yok. Atakent Uluslararası Sergi Merkezi’nde gerçekleşecek olan bu etkinlikte birçok ülkenin seçkin tatlarıyla buluşma fırsatınız var ve bu tarz fırsatlar insanın eline her zaman geçmez.

Tadı damağınızda kalacak Dünya Mutfakları Fuarı’nın tüm detayları, etkinliğin resmi sitesinde: www.worldfood.kz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.