Almaata Uçak Bileti 1 Kasım - 3 Ağustos

Dünya Mutfakları Fuarı

Sektörün devleri, büyük ziyafetlerin Almati’deki adresi olan Dünya Mutfakları Fuarı’nda bir arada olacak!

Orta Asya’nın misafirperverliğini yerinde yaşamak istiyorsanız haydi buyurun sofraya! Bu yıl 20. yaşını kutlayacak olan Dünya Mutfakları Fuarı, rüşdünü çoktan herkese ispatlamış bir etkinlik. Üstelik hem gözlere hem de mideye ziyafet bu etkinliğin etki alanı sadece Kazakistan değil. Dünya Mutfakları Fuarı, Asya kıtasındaki pek çok profesyoneli bir araya getirmesiyle nam salmış durumda. 3 gün boyunca Kazak mutfağı başta olmak üzere dünya mutfağının en leziz tatlarının sunulacağı bu fuarı kaçırırsanız ne kadar üzüleceğinizi söylememize gerek bile yok. Atakent Uluslararası Sergi Merkezi’nde gerçekleşecek olan bu etkinlikte birçok ülkenin seçkin tatlarıyla buluşma fırsatınız var ve bu tarz fırsatlar insanın eline her zaman geçmez.

Tadı damağınızda kalacak Dünya Mutfakları Fuarı’nın tüm detayları, etkinliğin resmi sitesinde: www.worldfood.kz.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
2018 yaz tarifesi sadece Pegasus Mobil’de

Aradığın uçuş tarihlerine en ucuz uçak biletlerini alabilmek için hemen Pegasus Mobil’e gir, sadece mobile özel açılan yaz tarifesinden ilk sen faydalan!

Hemen uygulama mağazasına gir Pegasus yaz ve mobil uygulamayı indir. Ya da internet sitemizi mobil cihazdan aç. Avantajlı fiyatları kaçırma!

25 Mart 2018 – 27 Ekim 2018 arası tüm uçuşlar için geçerli kampanya detaylarını öğrenmek için tıkla: https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/2018-yaz-tarifesi-acilisi-mobil

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.