• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Düsseldorf Uçak Bileti 28 Şubat - 6 Mart

Düsseldorf Karnavalı

Düsseldorf Karnavalı Kışı yok saymak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı: Düsseldorf Karnavalı

Burada biz bizeyiz, itiraf edelim; hepimizin bir favorisi olsa da kış mevsimi bizi biraz yoruyor. Kalın giyecekler, taşımakla yükümlü olduğumuz pranga misali ağır botlar, soğuk ve daha sayamayacağımız bir sürü şey… “Haydi kışı yok sayalım, bütün kış evde oturalım.” da diyemiyoruz. Bunda hem çoğumuzun çalışma koşulları etkili oluyor hem de koskoca mevsim evde oturarak geçmiyor; gezecek görecek çok yerin olduğunu düşününce kışı yaz yapacak yerlere doğru bir minik yolculuk yapmak istiyoruz. Şunu açıkça söyleyelim ki kutup soğuklarını yok edecek, yazı getirecek, eğlencesiyle içinizi ısıtacak bir karnaval var ve paylaşmazsak içimizde kalır. Her yıl 11 Kasım’dan şubat ayına kadar süren Düsseldorf Karnavalı, kışın yaşamaktan kaçtığımız tüm klişelerinden sizi bir süper kahraman gibi çekip kurtarmaya hazır. Rengarenk kostümlü insanların sokaklara döküldüğü bu festivale Almanya’dan ve yurt dışından da binlerce insan katılıyor. 680 bin kişinin katıldığı Düsseldorf Festivali şimdiden içinizi ısıtmaya yetti değil mi? Siz bir de onu yaşayın!
Almanya’da kış eğlencesi denilince hemen akıllara gelen Düsseldorf Festivali hakkında tüm sorularınızın cevabı www.karneval-in-duesseldorf.de adresinde!

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.