Düsseldorf Uçak Bileti 11 Kasım - 12 Şubat

Düsseldorf Karnavalı

Kışı yok saymak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı: Düsseldorf Karnavalı

Burada biz bizeyiz, itiraf edelim; hepimizin bir favorisi olsa da kış mevsimi bizi biraz yoruyor. Kalın giyecekler, taşımakla yükümlü olduğumuz pranga misali ağır botlar, soğuk ve daha sayamayacağımız bir sürü şey… “Haydi kışı yok sayalım, bütün kış evde oturalım.” da diyemiyoruz. Bunda hem çoğumuzun çalışma koşulları etkili oluyor hem de koskoca mevsim evde oturarak geçmiyor; gezecek görecek çok yerin olduğunu düşününce kışı yaz yapacak yerlere doğru bir minik yolculuk yapmak istiyoruz. Şunu açıkça söyleyelim ki kutup soğuklarını yok edecek, yazı getirecek, eğlencesiyle içinizi ısıtacak bir karnaval var ve paylaşmazsak içimizde kalır. Her yıl 11 Kasım’dan şubat ayına kadar süren Düsseldorf Karnavalı, kışın yaşamaktan kaçtığımız tüm klişelerinden sizi bir süper kahraman gibi çekip kurtarmaya hazır. Rengarenk kostümlü insanların sokaklara döküldüğü bu festivale Almanya’dan ve yurt dışından da binlerce insan katılıyor. 680 bin kişinin katıldığı Düsseldorf Festivali şimdiden içinizi ısıtmaya yetti değil mi? Siz bir de onu yaşayın!
Almanya’da kış eğlencesi denilince hemen akıllara gelen Düsseldorf Festivali hakkında tüm sorularınızın cevabı www.karneval-in-duesseldorf.de adresinde!

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.