SAYFA BAŞINA DÖN
  • ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
İzmir Uçak Bileti 22 Ağustos - 24 Ağustos

Electronica Festival Çeşme

Electronica Festival Çeşme Elektronik müziğin sevilen etkinliği Electronica Festival, Çeşme’de yine unutulmaz performansları sizinle buluşturmaya hazırlanıyor.

Bu yaz Çeşme’de dinlenmek yok, enerjinizi şimdiden depolayın! Dünyanın ve Türkiye’nin birbirinden önemli elektronik müzik DJ’lerini ağırlayan Electronica Festival, bu yıl Çeşme’de 4. yaşına giriyor. Alaçatı Beach Resort’ta gerçekleştirilecek olan müzik festivali, doğayla iç içe müzik dolu saatler geçirmenizi sağlayacak. Yine yüzlerce kişinin aynı anda dans edeceği, geceyi aydınlatacak Electronica Festival’de gündüz saatlerinde ise elektronik müziğin en iyileri set başındayken yazın tadını deniz, kum ve güneşle çıkaracaksınız.

En iyi yerli elektronik festival olma unvanını kimseye devretmeyen Electronica Festival Çeşme hakkında öğrenmek isteyeceğiniz tüm detaylar resmi internet sitesi olan www.electronicafest.com’da.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.