İzmir Uçak Bileti 25 Haziran - 26 Haziran

Electronica Festival Çeşme

Elektronik müziğin sevilen etkinliği Electronica Festival, Çeşme’de yine unutulmaz performansları sizinle buluşturmaya hazırlanıyor.

Bu yaz Çeşme’de dinlenmek yok, enerjinizi şimdiden depolayın! Dünyanın ve Türkiye’nin birbirinden önemli elektronik müzik DJ’lerini ağırlayan Electronica Festival, bu yıl Çeşme’de 4. yaşına giriyor. Alaçatı Beach Resort’ta gerçekleştirilecek olan müzik festivali, doğayla iç içe müzik dolu saatler geçirmenizi sağlayacak. Yine yüzlerce kişinin aynı anda dans edeceği, geceyi aydınlatacak Electronica Festival’de gündüz saatlerinde ise elektronik müziğin en iyileri set başındayken yazın tadını deniz, kum ve güneşle çıkaracaksınız.

En iyi yerli elektronik festival olma unvanını kimseye devretmeyen Electronica Festival Çeşme hakkında öğrenmek isteyeceğiniz tüm detaylar resmi internet sitesi olan www.electronicafest.com’da.


×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
2018 yaz tarifesi sadece Pegasus Mobil’de

Aradığın uçuş tarihlerine en ucuz uçak biletlerini alabilmek için hemen Pegasus Mobil’e gir, sadece mobile özel açılan yaz tarifesinden ilk sen faydalan!

Hemen uygulama mağazasına gir Pegasus yaz ve mobil uygulamayı indir. Ya da internet sitemizi mobil cihazdan aç. Avantajlı fiyatları kaçırma!

25 Mart 2018 – 27 Ekim 2018 arası tüm uçuşlar için geçerli kampanya detaylarını öğrenmek için tıkla: https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/2018-yaz-tarifesi-acilisi-mobil

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.