• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Frankfurt Uçak Bileti 30 Nisan - 1 Mayıs

Eschborn Frankfurt

Eschborn Frankfurt Bisikletçilerin Frankfurt’taki adresi bu yıl da Eschborn Frankfurt olacak.

Fikri, üç genç bisiklet aşığı tarafından 1960 yılında ortaya atılan ve ertesi yıl, yani 1961 yılında gerçekleştirilmeye başlanan Eschborn Frankfurt gelenekselleşmiş bir spor organizasyonu. Birçok ülkeden katılımcı çeken ve Frankfurt’u pedal çevirerek gezebilme şansını size veren Eshborn Frankfurt, bisiklette hangi aşamada olduğunuza hiç önem vermiyor. Çünkü bu organizasyonun felsefesine göre bisiklete duyduğunuz aşk en önemlisi ve gerçek aşk her şeyin üstesinden gelebilir. Çocuklar, öğrenciler, U23 gibi birçok başlığa ayrılan ve toplamda 16 farklı alanda bisiklet yarışı düzenleyen Eshborn Frankfurt, hiç şüphesiz ki hayatınızda mutlaka katılmanız gereken etkinliklerden biri. İster genç olun ister amatör bu yarışta pek bir önemi yok. Önemli olan Eshborn Frankfurt’un tadını çıkarmak ki bunu hakkıyla yapacağınızdan hiç şüphemiz yok.
Eshborn Frankfurt hakkında bilmek isteyeceğiniz her şey organizasyonun resmi sayfasında www.eschborn-frankfurt.de

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.