• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Roma Uçak Bileti 1 Haziran - 30 Eylül

Estate Romana

Estate Romana Roma her mevsim sevilir ama Estate Romana sayesinde şehrin yazı bir başka güzeldir.

Roma öyle bir şehir ki kusur bulmakta zorlanabilirsiniz. Aşkın, sanatın, tarihin ve kültürün kapılarını hiç zorlanmadan açan, mükemmelliği sokaklarında taşıyan bu kenti yaz mevsiminde görmediyseniz buyurun, Roma sizi kendine daha çok aşık etsin! Haziran ayından eylüle kadar süren bir festival olan Estate Romana sayesinde, sanatın hemen hemen her dalıyla Roma’nın hiç ayrılmak istemeyeceğiniz sokaklarında, tarihi ve etkinlik alanlarında buluşacaksınız. Resimden tiyatroya, edebiyattan dansa birçok sanat dalının en iyileriyle Roma’nın eşsiz atmosferinde buluşmayı garantileyen Estate Romana, bitmeyen enerjisiyle etkinliğe ve sanata doymayanları yaz boyunca ağırlamaya tüm misafirperverliğiyle hazır. Çocuklar için de birçok etkinlik sunan Estate Romana, hiç kuşkusuz ki ailece gidilebilecek mükemmel Roma festivallerinin en başında yer alıyor. Sanatla Roma’da buluşmak isteyenlerdenseniz Estate Romana hakkında bilmek istediğiniz her şey festivalin resmi sitesi www.estateromana.comune.roma.it’de.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.