Roma Uçak Bileti 1 Haziran - 30 Eylül

Estate Romana

Roma her mevsim sevilir ama Estate Romana sayesinde şehrin yazı bir başka güzeldir.

Roma öyle bir şehir ki kusur bulmakta zorlanabilirsiniz. Aşkın, sanatın, tarihin ve kültürün kapılarını hiç zorlanmadan açan, mükemmelliği sokaklarında taşıyan bu kenti yaz mevsiminde görmediyseniz buyurun, Roma sizi kendine daha çok aşık etsin! Haziran ayından eylüle kadar süren bir festival olan Estate Romana sayesinde, sanatın hemen hemen her dalıyla Roma’nın hiç ayrılmak istemeyeceğiniz sokaklarında, tarihi ve etkinlik alanlarında buluşacaksınız. Resimden tiyatroya, edebiyattan dansa birçok sanat dalının en iyileriyle Roma’nın eşsiz atmosferinde buluşmayı garantileyen Estate Romana, bitmeyen enerjisiyle etkinliğe ve sanata doymayanları yaz boyunca ağırlamaya tüm misafirperverliğiyle hazır. Çocuklar için de birçok etkinlik sunan Estate Romana, hiç kuşkusuz ki ailece gidilebilecek mükemmel Roma festivallerinin en başında yer alıyor. Sanatla Roma’da buluşmak isteyenlerdenseniz Estate Romana hakkında bilmek istediğiniz her şey festivalin resmi sitesi www.estateromana.comune.roma.it’de.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.