Barselona Uçak Bileti 15 Ağustos - 21 Ağustos

Festa Major de Gracia

Festa Major de Gracia ile Barselona sokakları en renkli haline bürünmüş, sizi bekliyor.

Kendinizi İspanya’nın eğlencesine doyum olmayan, sevimli mi sevimli şehri Barselona’nın sokaklarına atmaya hazır mısınız? Gerçekten sokaklarda olacağınız, şehrin tadını doyasıya çıkaracağınız bir festivalden bahsediyoruz. Barselona’nın ünlü sokak festivali Festa Major de Gracia sayesinde sokakların heykellerle, çiçeklerle ve imkanınız olsa alıp evinize götürmek isteyeceğiniz dekoratif ürünlerle süslendiğine şahit olacaksınız. Konser alanlarında yaşayacağınız eğlenceyi anlatmak için ise henüz hiçbir dünya dilinde bir kelime bulunmadı desek abartmış olmayız. Her yıl yaklaşık olarak bir buçuk milyon ziyaretçi çeken Festa Major de Gracia’nın sunduğu eğlence elbette ki gündüz saatleriyle sınırlı değil. Hatta gezdiğiniz sokakları bile akşam bir kez daha gezmenizi önereceğiz. Mükemmel ışıklandırmalar ile donatılmış sokaklar eğlencenin yanında huzuru da yanı başınıza bırakacak. Festa Major de Gracia ve sunduğu zengin kültür öğeleri ile Barselona bir başka güzel! Her yıl sabırsızlıkla beklenen Festa Major de Gracia hakkında detaylar için www.festamajordegracia.cat adresine tıklamanız yeterli.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.