• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Barselona Uçak Bileti 15 Ağustos - 21 Ağustos

Festa Major de Gracia

Festa Major de Gracia Festa Major de Gracia ile Barselona sokakları en renkli haline bürünmüş, sizi bekliyor.

Kendinizi İspanya’nın eğlencesine doyum olmayan, sevimli mi sevimli şehri Barselona’nın sokaklarına atmaya hazır mısınız? Gerçekten sokaklarda olacağınız, şehrin tadını doyasıya çıkaracağınız bir festivalden bahsediyoruz. Barselona’nın ünlü sokak festivali Festa Major de Gracia sayesinde sokakların heykellerle, çiçeklerle ve imkanınız olsa alıp evinize götürmek isteyeceğiniz dekoratif ürünlerle süslendiğine şahit olacaksınız. Konser alanlarında yaşayacağınız eğlenceyi anlatmak için ise henüz hiçbir dünya dilinde bir kelime bulunmadı desek abartmış olmayız. Her yıl yaklaşık olarak bir buçuk milyon ziyaretçi çeken Festa Major de Gracia’nın sunduğu eğlence elbette ki gündüz saatleriyle sınırlı değil. Hatta gezdiğiniz sokakları bile akşam bir kez daha gezmenizi önereceğiz. Mükemmel ışıklandırmalar ile donatılmış sokaklar eğlencenin yanında huzuru da yanı başınıza bırakacak. Festa Major de Gracia ve sunduğu zengin kültür öğeleri ile Barselona bir başka güzel! Her yıl sabırsızlıkla beklenen Festa Major de Gracia hakkında detaylar için www.festamajordegracia.cat adresine tıklamanız yeterli.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.