• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Barselona Uçak Bileti 23 Haziran - 23 Haziran

Festival de Sant Joan

Festival de Sant Joan “Yaza merhaba!” demenin festival şekli: Festival de Sant Joan.

Yaz mevsiminin enerjimizi alıp doruklara taşıdığı inkar edilemez bir gerçek. Parıldayan güneş, cıvıl cıvıl sokaklar ve uzun gündüzler kendimizi yenilememize sebep oluyor diyebiliriz hiç çekinmeden. İşte, Barselona da böyle düşünmüş olacak ki Festival de Sant Joan gibi yazın gelişinin kutlandığı geleneksel bir festival doğmuş. Her yıl 23 Haziran ve 24 Haziran günlerinde düzenlenen bu festival yakılan dev ateşlerle ünlü. “Neden ateş?” dediğinizi duyar gibiyiz. Aslında festivalin ateş, su ve şifalı otlar olmak üzere üç sembolü var ama ateş hiç kuşkusuz ki en çok dikkat çekeni. Ateş saflığı, su şifayı, gün boyunca toplanan şifalı bitkiler ise sağlığı sembolize ediyor. Hatta şehirde sabah yüzlerini bitki sularıyla yıkayan ya da denizden çıkmayan insanlar görürseniz hiç şaşırmayın ve hiç düşünmeden siz de bu geleneğin bir parçası olmak için bir adım atın.
Eğlenceyi kültürel ritüellerle buluşturan Festival de Sant Joan’da gerçekleştirilen havai fişek gösterisi ise mutlaka izlenmeli.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.