Barselona Uçak Bileti 23 Haziran - 23 Haziran

Festival de Sant Joan

“Yaza merhaba!” demenin festival şekli: Festival de Sant Joan.

Yaz mevsiminin enerjimizi alıp doruklara taşıdığı inkar edilemez bir gerçek. Parıldayan güneş, cıvıl cıvıl sokaklar ve uzun gündüzler kendimizi yenilememize sebep oluyor diyebiliriz hiç çekinmeden. İşte, Barselona da böyle düşünmüş olacak ki Festival de Sant Joan gibi yazın gelişinin kutlandığı geleneksel bir festival doğmuş. Her yıl 23 Haziran ve 24 Haziran günlerinde düzenlenen bu festival yakılan dev ateşlerle ünlü. “Neden ateş?” dediğinizi duyar gibiyiz. Aslında festivalin ateş, su ve şifalı otlar olmak üzere üç sembolü var ama ateş hiç kuşkusuz ki en çok dikkat çekeni. Ateş saflığı, su şifayı, gün boyunca toplanan şifalı bitkiler ise sağlığı sembolize ediyor. Hatta şehirde sabah yüzlerini bitki sularıyla yıkayan ya da denizden çıkmayan insanlar görürseniz hiç şaşırmayın ve hiç düşünmeden siz de bu geleneğin bir parçası olmak için bir adım atın.
Eğlenceyi kültürel ritüellerle buluşturan Festival de Sant Joan’da gerçekleştirilen havai fişek gösterisi ise mutlaka izlenmeli.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.