• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Barselona Uçak Bileti 18 Temmuz - 20 Temmuz

Festival de Sonar

Festival de Sonar Ünü dünyaya yayılan Festival de Sonar ile Barselona’nın eğlencesini ikiye katlayın!

Tarihin, eğlencenin ve tabii ki müziğin bir arada olduğu eşsiz şehirlerden birinin dünyaya nam salmış bir etkinliğinden bahsedebilir miyiz size? Elbette Barselona’dan ve hiç şüphesiz ki Festival de Sonar’dan bahsediyoruz. 1994 yılında Barselona’da doğan bu festivalin dünyada fırtınalar estireceği daha ilk günden belliymiş. Müziği dijital sanatlarla, görsellikle sunan ve yaratıcılıkla yoğuran Festival de Sonar günümüzde 50’den fazla ülkede düzenleniyor. Elektronik müzik ve onun dostu dansın bir arada olduğu bu festivalde tahmin edersiniz ki eğlenmeden bir an bile geçirmek imkansız. Festival de Sonar’ı doğduğu topraklarda yani Barselona’da yaşamak ise unutulmaz bir deneyim. Birçok ülkeden binlerce insanın heyecanla beklediği Festival de Sonar’a gitmemek için hiçbir nedeniniz yok! Müziğe ve eğlenceye doyacağınızın garantisini biz veriyoruz. Dünyanın önde gelen müzik festivallerinden Festival de Sonar hakkında ayrıntılı bilgiye www.sonar.es adresinden ulaşabilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.