Barselona Uçak Bileti 15 Haziran - 17 Haziran

Festival de Sonar

Ünü dünyaya yayılan Festival de Sonar ile Barselona’nın eğlencesini ikiye katlayın!

Tarihin, eğlencenin ve tabii ki müziğin bir arada olduğu eşsiz şehirlerden birinin dünyaya nam salmış bir etkinliğinden bahsedebilir miyiz size? Elbette Barselona’dan ve hiç şüphesiz ki Festival de Sonar’dan bahsediyoruz. 1994 yılında Barselona’da doğan bu festivalin dünyada fırtınalar estireceği daha ilk günden belliymiş. Müziği dijital sanatlarla, görsellikle sunan ve yaratıcılıkla yoğuran Festival de Sonar günümüzde 50’den fazla ülkede düzenleniyor. Elektronik müzik ve onun dostu dansın bir arada olduğu bu festivalde tahmin edersiniz ki eğlenmeden bir an bile geçirmek imkansız. Festival de Sonar’ı doğduğu topraklarda yani Barselona’da yaşamak ise unutulmaz bir deneyim. Birçok ülkeden binlerce insanın heyecanla beklediği Festival de Sonar’a gitmemek için hiçbir nedeniniz yok! Müziğe ve eğlenceye doyacağınızın garantisini biz veriyoruz. Dünyanın önde gelen müzik festivallerinden Festival de Sonar hakkında ayrıntılı bilgiye www.sonar.es adresinden ulaşabilirsiniz.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.