Berlin Uçak Bileti 6 Ekim - 15 Ekim

Festival of Lights

Şehrin sembolleri haline gelmiş tarihi eserler ışıklarla aydınlanacak.

Berlin’in puslu olmasına rağmen ruhumuza ışık saçan havasına, yaşayan ve eserlerle dolu sokaklarına doyum olmaz tabii ki. Şimdi doyamadığınız Berlin’i hiç tanımadığınız bir şekilde görmek için hazırlıklara başlayın. Bu yıl, Berlin’de on üçüncü kez düzenlenen ve şehri ışıklarla süsleyen Festival of Lights ile Berlin’in bambaşka ve rengarenk bir yüzüyle tanışmaya hazır olun. Dünyanın dört bir yanından gelen ışık sanatçılarının yüzyıllık eserleri farklı bir tarza ve çekiciliğe bürüdüğü Festival of Lights sadece tarihi eserleri değil sizin seyahatinizi de renklendirecek bizden söylemesi. Brandenburg Kapısı, Berlin Katedrali ve Funkturm Radyo Kulesi gibi önemli yapılar ışıklarla bütünleşecek size de bu görüntüyü hafızalarınıza kazıyıp ölümsüzleştirmek düşecek. Berlin’in her yerinden ışıklar saçılırken ufak bir gezinti yapmak isterseniz bu gün için özel tekne ve otobüs turları da var. “Bu görsel şölen, bu turlardan daha fazlasını hak ediyor.” diye düşünüyorsanız da sizi balonla uçmak için hazırlanabileceğiniz bir yere doğru alalım.

Festival of Lights ile ilgili detaylı bilgi www.festival-of-lights.de’de.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.