• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Berlin Uçak Bileti 5 Ekim - 14 Ekim

Festival of Lights

Festival of Lights Şehrin sembolleri haline gelmiş tarihi eserler ışıklarla aydınlanacak.

Berlin’in puslu olmasına rağmen ruhumuza ışık saçan havasına, yaşayan ve eserlerle dolu sokaklarına doyum olmaz tabii ki. Şimdi doyamadığınız Berlin’i hiç tanımadığınız bir şekilde görmek için hazırlıklara başlayın. Bu yıl, Berlin’de on üçüncü kez düzenlenen ve şehri ışıklarla süsleyen Festival of Lights ile Berlin’in bambaşka ve rengarenk bir yüzüyle tanışmaya hazır olun. Dünyanın dört bir yanından gelen ışık sanatçılarının yüzyıllık eserleri farklı bir tarza ve çekiciliğe bürüdüğü Festival of Lights sadece tarihi eserleri değil sizin seyahatinizi de renklendirecek bizden söylemesi. Brandenburg Kapısı, Berlin Katedrali ve Funkturm Radyo Kulesi gibi önemli yapılar ışıklarla bütünleşecek size de bu görüntüyü hafızalarınıza kazıyıp ölümsüzleştirmek düşecek. Berlin’in her yerinden ışıklar saçılırken ufak bir gezinti yapmak isterseniz bu gün için özel tekne ve otobüs turları da var. “Bu görsel şölen, bu turlardan daha fazlasını hak ediyor.” diye düşünüyorsanız da sizi balonla uçmak için hazırlanabileceğiniz bir yere doğru alalım.

Festival of Lights ile ilgili detaylı bilgi www.festival-of-lights.de’de.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.