SAYFA BAŞINA DÖN
  • ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Krasnodar Uçak Bileti 10 Ekim - 14 Ekim

Festival Wonderland

Festival Wonderland Çocuğunuzun ihtiyacı olan her şeyi sunan Festival Wonderland beş gün boyunca ailelerin buluşma noktası oluyor. Volgograd'a en yakın uçuşumuz için Krasnodar'a uçak bileti alarak sen de bu etkinlikteki yerini alabilirsin.

 

Bir alan düşünün çocuğunuzun istediği bilgisayar oyununu da bulabileceksiniz, ne zamandır ona almak istediğiniz ayakkabıyı da…

Festival Wonderland, farklı farklı yerlerde gezip yorulmanızı engellerken çocuğunuza da eğlenceli fuar alanı sunan bir etkinlik. Yiyecekten kıyafete, oyuncaktan çocuk aksesuarına kadar pek çok başlığı Expocentre’da buluşturan Festival Wonderland ayrıca sizin de çok seveceğiniz ürünlerle dolu. Bahçe ürünlerini, spor eşyalarını, ev mobilyalarını ve hijyenik ürünleri bir arada bulabileceğiniz Festival Wonderland, işlevsellik açısından gerçekten de bir hayal diyarı!

Nerede ?

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.