SAYFA BAŞINA DÖN
  • ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Almati Uçak Bileti 22 Ağustos - 24 Ağustos

Four E Festival

Four E Festival Four E Festival, farklı felsefesiyle kendinizi harikalar diyarında hissetmenizi sağlayacak.

Bizce festival konusunda azla yetinmeyin. Mesela sadece müzik yetmez, performansları izlerken dağlarla, yemyeşil ormanlarla da buluşmalısınız. Siz yoga yapıp ruhunuzu doyururken çocuğunuzun da düzenlenen workshop’lar sayesinde mutlu olmasını sağlamalısınız. Abartmıyoruz, bu bir hayal değil! Kazakistan’ın en büyük şehri Almati’de düzenlenen Four E Festival müzik, spor, eğitim gibi pek çok kategoriyi bir araya getiriyor. Duyguların saflığı, beden ve ruh gelişimi, doğaya ve atalara saygı gibi prensipleri bulunan Four E Festival’de hem eğlenecek hem de huzuru bulacaksınız. Zaten bütün bir yıl günlük hayatın yoğunluğundan kaçıp uzaklaşmak ve huzuru bulmak istemediniz mi? Bu festival de size tam olarak onu sunuyor. Bu yıl sekizinci kez düzenlenecek olan ve Four E-Eco Festival olarak da bilinen bu organizasyonda rengarenk bir atmosfer kollarını açmış sizi bekliyor.

Sıra dışı festival hakkında bilmek istediğiniz her şey www.foure.kz adresinde.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.