Almaata Uçak Bileti 18 Ağustos - 24 Ağustos

Four E Festival

Four E Festival, farklı felsefesiyle kendinizi harikalar diyarında hissetmenizi sağlayacak.

Bizce festival konusunda azla yetinmeyin. Mesela sadece müzik yetmez, performansları izlerken dağlarla, yemyeşil ormanlarla da buluşmalısınız. Siz yoga yapıp ruhunuzu doyururken çocuğunuzun da düzenlenen workshop’lar sayesinde mutlu olmasını sağlamalısınız. Abartmıyoruz, bu bir hayal değil! Kazakistan’ın en büyük şehri Almati’de düzenlenen Four E Festival müzik, spor, eğitim gibi pek çok kategoriyi bir araya getiriyor. Duyguların saflığı, beden ve ruh gelişimi, doğaya ve atalara saygı gibi prensipleri bulunan Four E Festival’de hem eğlenecek hem de huzuru bulacaksınız. Zaten bütün bir yıl günlük hayatın yoğunluğundan kaçıp uzaklaşmak ve huzuru bulmak istemediniz mi? Bu festival de size tam olarak onu sunuyor. Bu yıl sekizinci kez düzenlenecek olan ve Four E-Eco Festival olarak da bilinen bu organizasyonda rengarenk bir atmosfer kollarını açmış sizi bekliyor.

Sıra dışı festival hakkında bilmek istediğiniz her şey www.foure.kz adresinde.


×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
2018 yaz tarifesi sadece Pegasus Mobil’de

Aradığın uçuş tarihlerine en ucuz uçak biletlerini alabilmek için hemen Pegasus Mobil’e gir, sadece mobile özel açılan yaz tarifesinden ilk sen faydalan!

Hemen uygulama mağazasına gir Pegasus yaz ve mobil uygulamayı indir. Ya da internet sitemizi mobil cihazdan aç. Avantajlı fiyatları kaçırma!

25 Mart 2018 – 27 Ekim 2018 arası tüm uçuşlar için geçerli kampanya detaylarını öğrenmek için tıkla: https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/2018-yaz-tarifesi-acilisi-mobil

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.