• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Londra Uçak Bileti 4 Ekim - 7 Ekim

Frieze London

Frieze London Unutulmaz eserlerle buluşmak için Londra’daki durağınız Frieze London.

Dünyanın en önemli sanat fuarları arasında parmakla gösterilen Frieze’in İngiltere ayağı ülkenin başkenti Londra’da yapılıyor şehrin sanata doyacağı günler sunuyor. Birbirinden özel film gösterimleri, atölyeler ve sergiler sunan Frieze London, Londra’nın büyüleyiciliğini katlıyor. Her yıl onlarca ülkeden gelen eserlerin buluşma noktası olan fuar sadece İngilizlerin değil, çoktan bütün Avrupa’nın sabırsızlıkla beklediği bir etkinlik halini almış durumda. Yılda bir buluşma size az geliyorsa da fuarı düzenleyen ekibin çıkardığı dergi, yıl boyunca sağlıklı beslenmenizi sağlayacaktır, bizden söylemesi. Regent Park’ta düzenlenen Frieze London’ın haritasını şimdiden indirin ve bu özel fuarı nasıl gezeceğinizin planını çıkarın. Doyamayacağınız bir yolculuk olacağının garantisini biz veriyoruz.
Fuar programını incelemek ya da bilet satın almak için www.friezelondon.com’u ziyaret etmeniz yeterli.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.