SAYFA BAŞINA DÖN
  • ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Düsseldorf Uçak Bileti 14 Temmuz - 16 Temmuz

Futbol Günleri

Futbol Günleri Futbol Günleri, futbolun her alanına dokunup mükemmel bir etkinlikle sizi karşılıyor.

Isınmalara başlayın, 14 Temmuz’da sahaya çıkıyorsunuz! Düsseldorf’ta düzenlenen ve üç gün süren Futbol Günleri etkinliği, futbolun sadece bir saha oyunu olmadığını, aynı zamanda bir tutku olduğunu bir kez daha kanıtlıyor. Langırttan plaj futboluna, futbol eğitimlerinden spor ekipmanlarının satıldığı alanlara kadar pek çok olanağı futbolseverlere sunan Futbol Günleri’nin amacı ise futbolun farklı alanlarından kişileri bir araya getirmek ve bu aşkı hep beraber yaşamak. Eğer futbol aşkını çok yoğun yaşıyorsanız ve nefes kesen karşılaşmalar izlemek istiyorsanız yirmiye yakın üniversite takımının karşılaştığı futbol turnuvasını da izleyebilirsiniz.

Futbol Günleri hakkında ihtiyacınız olan tüm ayrıntılar, etkinliğin resmi sitesi olan www.soccerdays.de’de.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.