• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Gaziantep Uçak Bileti 21 Kasım - 25 Kasım

Gaziantep Mobilya, Dekorasyon, Orman Ürünleri ve Mobilya Aksesuarları Fuarı

Gaziantep Mobilya, Dekorasyon, Orman Ürünleri ve Mobilya Aksesuarları Fuarı Gaziantep Mobilya Fuarı MOBEF, mobilya sektöründe hizmet veren ve yeni ortaklıklar sayesinde şirketlerini büyütmek isteyen girişimcileri bir araya getiriyor.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde sevecenliğiyle bilindiği kadar önemli bir sanayi ve ticaret şehri olarak da karşımıza çıkan Gaziantep’te bu sene dördüncü kez düzenlenen Gaziantep Mobilya Fuarı bir defa daha kapılarını sonuna kadar açıyor. Gaziantep Orta Doğu Fuar Merkezi’nde EREXPO Fuarcılık ve Gaziantep Ticaret Odası iş birliğiyle düzenlenen Mobilya Fuarı, Türkiye’den olduğu kadar yurt dışından da haklı olarak büyük ilgi görüyor. Akla gelen bütün mobilyaların, aksesuarların sergilendiği bu cennet fuarda şehrin İran, Suriye, Suudi Arabistan gibi ülkelerle olan ihracat ilişkileri de bir güzel serpiliyor. 15.000 metrekare gibi dev bir alanda ziyaretçileriyle bulaşan Gaziantep Mobilya ve Dekorasyon Fuarı, MOBEF olarak da biliniyor. Güçlü iş birliklerinin doğduğu fuar, özellikle şirketlerini daha yükseğe taşımak isteyen girişimcilerin mutlaka uğraması gereken bir fuar olarak yanı başımızda duruyor.
Gaziantep Mobilya ve Dekorasyon Fuarı hakkında detaylı bilgi, www.tuyap.com.tr/fuarlar’da!

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.