Gaziantep Uçak Bileti 4 Mayıs - 8 Mayıs

Gaziantep Mobilya, Dekorasyon, Orman Ürünleri ve Mobilya Aksesuarları Fuarı

Gaziantep Mobilya Fuarı MOBEF, mobilya sektöründe hizmet veren ve yeni ortaklıklar sayesinde şirketlerini büyütmek isteyen girişimcileri bir araya getiriyor.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde sevecenliğiyle bilindiği kadar önemli bir sanayi ve ticaret şehri olarak da karşımıza çıkan Gaziantep’te bu sene üçüncü kez düzenlenen Gaziantep Mobilya Fuarı bir defa daha kapılarını sonuna kadar açıyor. Gaziantep Orta Doğu Fuar Merkezi’nde EREXPO Fuarcılık ve Gaziantep Ticaret Odası iş birliğiyle düzenlenen Mobilya Fuarı, Türkiye’den olduğu kadar yurt dışından da haklı olarak büyük ilgi görüyor. Akla gelen bütün mobilyaların, aksesuarların sergilendiği bu cennet fuarda şehrin İran, Suriye, Suudi Arabistan gibi ülkelerle olan ihracat ilişkileri de bir güzel serpiliyor. 15.000 metrekare gibi dev bir alanda ziyaretçileriyle bulaşan Gaziantep Mobilya, Dekorasyon, Orman Ürünleri ve Mobilya Aksesuarları Fuarı, MOBEF olarak da biliniyor. Güçlü iş birliklerinin doğduğu fuar, özellikle şirketlerini daha yükseğe taşımak isteyen girişimcilerin mutlaka uğraması gereken bir fuar olarak yanı başımızda duruyor.

MOBEF hakkında detaylı bilgi, fuarın resmi sitesi www.gaziantepmobilyafuari.com.tr’de!

×
Ücretsiz online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Ücretsiz online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.