• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Moskova Uçak Bileti 31 Mart - 4 Nisan

Golden Mask

Golden Mask Moskova’nın önemli festivallerinden olan Golden Mask birçok sanat dalına ait eserleri taçlandıracak.

1993 yılından beri gerçekleştirilen tam adı Golden Mask Russian Performing Arts Festival and National Theatre Award olan festival her ilkbaharın merakla beklenen etkinliklerinden biri. Operadan baleye, modern danstan kukla tiyatrosuna birçok dalda ödül verilen Golden Mask’ta sezonun en dikkat çekicilerine ödüller verilirken aynı zamanda birçok galaya da yer veriliyor. Sanatseverlerin beğeniyle takip ettiği Golden Mask sayesinde Rus sanat anlayışına farklı bir perspektiften bakabilirsiniz. Festivalin birden fazla noktada gerçekleşiyor olması sayesinde Moskova’nın önemli sanat noktalarını deneyimleyerek keşfetme fırsatını sakın kaçırmayın. Görkemli bir ödül töreni ile kapanışını yapan Golden Mask’ı Rusya Tiyatro Birliği, Rusya Kültür Bakanlığı ve Moskova Hükümeti tarafından desteklendiğini de belirtmeden geçmeyelim. Sanatın birçok dalıyla kucaklaşacağınız festivalin her etkinliğinin birbirinden özel olduğuna emin olabilirsiniz.
Golden Mask hakkında tüm bilgiler ve gelişmeler için www.eng.goldenmask.ru adresini takip etmeniz yeterli.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.