SAYFA BAŞINA DÖN
  • ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Düsseldorf Uçak Bileti 23 Ağustos - 25 Ağustos

Gurme Festivali

Gurme Festivali Yemeği bol, eğlencesi bol Gurme Festivali, unutulmaz festivallerin arasında yer alabilecek kadar iddialı.

Yapılan seyahatin tadını katlayan bir şey varsa o da lezzetli yemeklerdir çünkü karınlar doymadan bir şeylerden tat almak neredeyse imkansız. Neyse ki güzel mi güzel bir tatil geçirebilmeniz için, Temel Reis’in yediği ıspanak gibi yerken zevk alacağınız lezzetlerin toplandığı bir festival biliyoruz; Gurme Festivali! Avrupa’nın en büyük açık hava yemek festivallerinden biri olan Düsseldorf Gurme Festivali, öğrencilerin müzikleri eşliğinde 190’ı aşkın katılımcının sunduğu seçkin lezzetlerle size ziyafet veriyor. Geçtiğimiz sene 55 bin ziyaretçiye kapılarını açan Gurme Festivali, hem dinlenebileceğiniz hem de eşsiz lezzetler deneyebileceğiniz bir etkinlik.

Tadı damakta kalacak Gurme Festivali’nin detayları, etkinliğin resmi sitesi olan www.gourmetfestival-duesseldorf.de’de.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.