• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Hamburg Uçak Bileti 10 Mayıs - 12 Mayıs

Hafengeburtstag

Hafengeburtstag Hamburg Limanı’nın görkemli doğum günü kutlamaları sizi de çağırıyor.

“Hiç liman için festival olur muymuş?” diye düşünmeyin; oluyor hem de en güzeli, ihtişamlısı ve unutulmazı Hamburg’da yapılıyor. Hamburglular yüzyılları peşinden sürükleyen, Avrupa ticaretinin en önemli noktalarından biri olan Hamburg Limanı’nın doğum gününü kutlamasınlar da ne yapsınlar? 1977 yılından bugüne her mayıs ayında kutlanan Hafengeburtstag, hiç kuşkusuz şehrin en renkli ve en keyifli kutlamalarından biri. Canlı müzik performanslarıyla eğlencenin katlandığı, Alman Mutfağı’nın en güzellerinin sunulduğu stantlar sayesinde midenizin güzel bir ziyafet çekeceği Hafengeburtstag’ın hiç kuşkusuz en görülesi dakikaları ise gemi geçiş törenleri. Aynı zamanda akşamları yapılan havai fişek gösterileri de kaçırılmaması ve Hafengeburtstag’de mutlaka tanıklık edilmesi gereken dakikalarından. Gemilerle, ışıklarla, müzikle, mutfakla ve özgünlükle yoğurulmuş Hamburg’un en ilgi gören kutlamalarından olan ve her yıl 1 milyondan fazla insanın katıldığı Hafengeburtstag’de mutlaka siz de yerinizi almalısınız.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.