Hamburg Uçak Bileti 10 Mayıs - 13 Mayıs

Hafengeburtstag

Hamburg Limanı’nın görkemli doğum günü kutlamaları sizi de çağırıyor.

“Hiç liman için festival olur muymuş?” diye düşünmeyin; oluyor hem de en güzeli, ihtişamlısı ve unutulmazı Hamburg’da yapılıyor. Hamburglular yüzyılları peşinden sürükleyen, Avrupa ticaretinin en önemli noktalarından biri olan Hamburg Limanı’nın doğum gününü kutlamasınlar da ne yapsınlar? 1977 yılından bugüne her mayıs ayında kutlanan Hafengeburtstag, hiç kuşkusuz şehrin en renkli ve en keyifli kutlamalarından biri. Canlı müzik performanslarıyla eğlencenin katlandığı, Alman Mutfağı’nın en güzellerinin sunulduğu stantlar sayesinde midenizin güzel bir ziyafet çekeceği Hafengeburtstag’ın hiç kuşkusuz en görülesi dakikaları ise gemi geçiş törenleri. Aynı zamanda akşamları yapılan havai fişek gösterileri de kaçırılmaması ve Hafengeburtstag’de mutlaka tanıklık edilmesi gereken dakikalarından. Gemilerle, ışıklarla, müzikle, mutfakla ve özgünlükle yoğurulmuş Hamburg’un en ilgi gören kutlamalarından olan ve her yıl 1 milyondan fazla insanın katıldığı Hafengeburtstag’de mutlaka siz de yerinizi almalısınız.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.