SAYFA BAŞINA DÖN
  • ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Kuveyt Uçak Bileti 1 Şubat - 28 Şubat

Hala February

Hala February Kuveyt’i her zamankinden daha canlı ve enerjik görmek isteyenler Hala February’i kaçırmasın!

Bakmayın siz şubata. Bize göre kış ama Kuveyt’te ilkbaharın başlangıcı olarak kabul ediliyor. Tabii söz konusu ilkbahar olunca renkler şehrin her yerine yayılıyor; o zaman dans! Her yıl, şubat ayının tamamında kutlanan Hala February, Kuveyt’in en dikkat çekici festivallerinden biri olarak kabul ediliyor. Hala February döneminde Kuveyt’e giderseniz Arap kültürünü daha yakından tanıma fırsatına erişebileceksiniz demektir çünkü bu festival kapsamında pek çok geleneksel etkinlik düzenleniyor. Yürüyüşlerin ve konserlerin yapıldığı, mağazaların indirimde olduğu ve sokakların rengarenk ışıklarla süslendiği Hala February, kaçırmamanız gereken, kulağınızı uzun süre keyifli Arap melodileriyle süsleyecek olan bir festival.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.