Kuveyt Uçak Bileti 1 Şubat - 28 Şubat

Hala February

Kuveyt’i her zamankinden daha canlı ve enerjik görmek isteyenler Hala February’i kaçırmasın!

Bakmayın siz şubata. Bize göre kış ama Kuveyt’te ilkbaharın başlangıcı olarak kabul ediliyor. Tabii söz konusu ilkbahar olunca renkler şehrin her yerine yayılıyor; o zaman dans! Her yıl, şubat ayının tamamında kutlanan Hala February, Kuveyt’in en dikkat çekici festivallerinden biri olarak kabul ediliyor. Hala February döneminde Kuveyt’e giderseniz Arap kültürünü daha yakından tanıma fırsatına erişebileceksiniz demektir çünkü bu festival kapsamında pek çok geleneksel etkinlik düzenleniyor. Yürüyüşlerin ve konserlerin yapıldığı, mağazaların indirimde olduğu ve sokakların rengarenk ışıklarla süslendiği Hala February, kaçırmamanız gereken, kulağınızı uzun süre keyifli Arap melodileriyle süsleyecek olan bir festival.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
2018 yaz tarifesi sadece Pegasus Mobil’de

Aradığın uçuş tarihlerine en ucuz uçak biletlerini alabilmek için hemen Pegasus Mobil’e gir, sadece mobile özel açılan yaz tarifesinden ilk sen faydalan!

Hemen uygulama mağazasına gir Pegasus yaz ve mobil uygulamayı indir. Ya da internet sitemizi mobil cihazdan aç. Avantajlı fiyatları kaçırma!

25 Mart 2018 – 27 Ekim 2018 arası tüm uçuşlar için geçerli kampanya detaylarını öğrenmek için tıkla: https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/2018-yaz-tarifesi-acilisi-mobil

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.