• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Hamburg Uçak Bileti 9 Kasım - 9 Aralık

Hamburg Dom Festivali

Hamburg Dom Festivali Yılda 3 kez düzenlenen Hamburg Dom Festivali, eğlencenin kapılarını sonuna kadar açmak isteyenleri bir kez daha bir araya getiriyor.

“Eğlenmeden bir saniyem dahi geçmesin, öyle bir festivale ihtiyacım var.” diyorsanız Hamburg kollarını açmış sizi bekliyor. İlkbahar, yaz ve kış mevsimlerinde olmak üzere yılda üç kere düzenlenen Hamburg Dom Festivali, ailenizle gidebileceğiniz festivallerden. Ayrıca yaşınızın kaç olduğunun bir önemi de yok, burada çok eğleneceğiniz garanti. Heiligengeistfeld alanında kurulan bu dev lunapark festivalinin açılışı ise yapılan havai fişek gösterisi nedeniyle akıllardan silinmeyecek, bizden söylemesi. 14. yüzyılda Hamburg tüccarlarının kendi stantlarını kurup eğlenceler düzenlemesi ve sonraki yıllarda destek almasıyla büyüyen ve sözlükte gelenekselleşmenin karşılığı olarak görebileceğiniz Hamburg Dom Festivali’nin yılda 10 milyonu aşkın insanı ağırladığını da yeri gelmişken belirtelim. Festivale katıldıktan sonra Hamburg Dom Festivali için şarkılar, şiirler yazarsanız da hiç şaşırmayız; bu festivali bu denli sevmek hakkınız.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.