Hamburg Uçak Bileti 18 Mart - 17 Nisan

Hamburg Dom Festivali

Yılda 3 kez düzenlenen Hamburg Dom Festivali, eğlencenin kapılarını sonuna kadar açmak isteyenleri bir kez daha bir araya getiriyor.

“Eğlenmeden bir saniyem dahi geçmesin, öyle bir festivale ihtiyacım var.” diyorsanız Hamburg kollarını açmış sizi bekliyor. İlkbahar, yaz ve kış mevsimlerinde olmak üzere yılda üç kere düzenlenen Hamburg Dom Festivali, ailenizle gidebileceğiniz festivallerden. Ayrıca yaşınızın kaç olduğunun bir önemi de yok, burada çok eğleneceğiniz garanti. Heiligengeistfeld alanında kurulan bu dev lunapark festivalinin açılışı ise yapılan havai fişek gösterisi nedeniyle akıllardan silinmeyecek, bizden söylemesi. 14. yüzyılda Hamburg tüccarlarının kendi stantlarını kurup eğlenceler düzenlemesi ve sonraki yıllarda destek almasıyla büyüyen ve sözlükte gelenekselleşmenin karşılığı olarak görebileceğiniz Hamburg Dom Festivali’nin yılda 10 milyonu aşkın insanı ağırladığını da yeri gelmişken belirtelim. Festivale katıldıktan sonra Hamburg Dom Festivali için şarkılar, şiirler yazarsanız da hiç şaşırmayız; bu festivali bu denli sevmek hakkınız.

×
Ücretsiz online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Ücretsiz online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.