• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Budapeşte Uçak Bileti 3 Ağustos - 4 Ağustos

Hungarian Formula 1 Grand Prix

Hungarian Formula 1 Grand Prix Formula 1 heyecanına Budapeşte’de ortak olun!

Macaristan’ın tarihi şehri ve başkenti Budapeşte’nin ev sahipliği yaptığı etkinlikler saymakla bitmez elbette. Bu efsane etkinliklerin en önemlilerinden biri de hiç kuşkusuz hepimizi televizyonlara kilitleyen Formula 1 Grand Prix yarışları. Peki, niye bu efsanevi yarışları yerinde izleyip bu heyecana ortak olurken aynı zamanda da Budapeşte’nin tadını çıkarmıyorsunuz? Yıllardan beri Budapeşte’nin heyecanla beklenen organizasyonlarından biri olan Hungarian Formula 1 Grand Prix, ilk olarak 1930’lu yıllarda gerçekleşse de organizasyonun hak ettiği değeri görebilmesi için savaşın sonlanması gerekti. Savaş sonrası kurulan pistle birlikte daha da düzene oturan, zorlu ve heyecanlı mücadelelerin sahnesi Hungarian Formula 1 Grand Prix’in atmosferini solumak mutlaka yaşamanız gereken şeyler arasında. Fırtınalar estiren pilotların zamanla yarışını izlemek bir hayli adrenalin salgılamanızı sağlayacak bizden söylemesi. Biletinizi zaman geçirmeden alın ve Formula 1 heyecanını şimdiden yaşamaya başlayın!
Hungarian Formula 1 Grand Prix hakkında ayrıntılar https://www.formula1.com/en/racing/2018/Hungary.html adresinde.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.