Budapeşte Uçak Bileti 30 Temmuz - 30 Temmuz

Hungarian Formula 1 Grand Prix

Formula 1 heyecanına Budapeşte’de ortak olun!

Macaristan’ın tarihi şehri ve başkenti Budapeşte’nin ev sahipliği yaptığı etkinlikler saymakla bitmez elbette. Bu efsane etkinliklerin en önemlilerinden biri de hiç kuşkusuz hepimizi televizyonlara kilitleyen Formula 1 Grand Prix yarışları. Peki, niye bu efsanevi yarışları yerinde izleyip bu heyecana ortak olurken aynı zamanda da Budapeşte’nin tadını çıkarmıyorsunuz? Yıllardan beri Budapeşte’nin heyecanla beklenen organizasyonlarından biri olan Hungarian Formula 1 Grand Prix, ilk olarak 1930’lu yıllarda gerçekleşse de organizasyonun hak ettiği değeri görebilmesi için savaşın sonlanması gerekti. Savaş sonrası kurulan pistle birlikte daha da düzene oturan, zorlu ve heyecanlı mücadelelerin sahnesi Hungarian Formula 1 Grand Prix’in atmosferini solumak mutlaka yaşamanız gereken şeyler arasında. Fırtınalar estiren pilotların zamanla yarışını izlemek bir hayli adrenalin salgılamanızı sağlayacak bizden söylemesi. Biletinizi zaman geçirmeden alın ve Formula 1 heyecanını şimdiden yaşamaya başlayın!
Hungarian Formula 1 Grand Prix hakkında ayrıntılar www.hungaroinfo.com adresinde.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.