• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Hurgada Uçak Bileti 1 Ekim - 31 Ekim

Hurghada Uluslararası Su Kayağı Festivali

Hurghada Uluslararası Su Kayağı Festivali Kızıldeniz’in tadı Hurghada Uluslararası Su Kayağı Festivali ile çıkar!

Hurghada denildiğinde çoğumuzun aklına rengarenk deniz canlıları, eşsiz dalma noktaları gelir. Ee, hakkımızda var. Mısır’ın bu şirin şehri bu özellikleriyle nam salmış durumda fakat Hurghada sadece deniz altından ibaret değil. Kızıldeniz’in maviliklerini sunan Hurghada, aynı zamanda, rüzgar ve hız sporlarının yapılabildiği en elverişli noktaları da barındırıyor. Profesyonel su kayakçıları için olduğu kadar yeni başlayanlar için uygun koşulların olduğu Hurghada’dan tabii ki su kayağı yapılmadan dönülmez. Hatta sizin için harika bir önerimiz var! Her yıl ekim ayında gerçekleştirilen ve birçok ülkeden deniz aşığını kucaklayan Hurghada Uluslararası Su Kayağı Festivali’ne katılmaya ne dersiniz? Bizce buna olumsuz bir cevap vermek imkansız. Denizin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz, Hurghada’da olduğunuzu gerçekten hissedebileceğiniz Hurghada Uluslararası Su Kayağı Festivali, size berrak denizle bütünleşmeyi ve eğlenceli anlar yaşatmayı garantiliyor. Bizce bu festival kaçmaz!

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.