Hurghada Uçak Bileti 1 Ekim - 31 Ekim

Hurghada Uluslararası Su Kayağı Festivali

Kızıldeniz’in tadı Hurghada Uluslararası Su Kayağı Festivali ile çıkar!

Hurghada denildiğinde çoğumuzun aklına rengarenk deniz canlıları, eşsiz dalma noktaları gelir. Ee, hakkımızda var. Mısır’ın bu şirin şehri bu özellikleriyle nam salmış durumda fakat Hurghada sadece deniz altından ibaret değil. Kızıldeniz’in maviliklerini sunan Hurghada, aynı zamanda, rüzgar ve hız sporlarının yapılabildiği en elverişli noktaları da barındırıyor. Profesyonel su kayakçıları için olduğu kadar yeni başlayanlar için uygun koşulların olduğu Hurghada’dan tabii ki su kayağı yapılmadan dönülmez. Hatta sizin için harika bir önerimiz var! Her yıl ekim ayında gerçekleştirilen ve birçok ülkeden deniz aşığını kucaklayan Hurghada Uluslararası Su Kayağı Festivali’ne katılmaya ne dersiniz? Bizce buna olumsuz bir cevap vermek imkansız. Denizin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz, Hurghada’da olduğunuzu gerçekten hissedebileceğiniz Hurghada Uluslararası Su Kayağı Festivali, size berrak denizle bütünleşmeyi ve eğlenceli anlar yaşatmayı garantiliyor. Bizce bu festival kaçmaz!

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.