• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Oslo Uçak Bileti 29 Mart - 1 Nisan

Inferno Metal Festivali

Inferno Metal Festivali Metal müzik sevenlerin heyecanla beklediği Inferno Müzik Festivali beklemenize değdirecek.

Metal müzik sevenleri Oslo’ya doğru alabilir miyiz? Hiç bitsin istemeyeceğiniz bir festivalle sizi tanıştırmak istiyoruz. Tabii ki Inferno Metal Festivali’nden bahsediyoruz. 2001 yılından bu yana düzenlenen ve 2018 yılında 18. yaşını kutlayan Inferno Müzik Festivali’ne, dünyanın önemli metal gruplarını bir araya getiren yaşayan bir efsane desek abartmış olmayız. Hayranı bol olan önemli metal gruplarından Borknagar’ın gitaristi Jens Ryland’ın girişimiyle düzenlenmeye başlayan Inferno Metal Festivali, dört gün boyunca müzik dolu unutulmaz dakikaları garantiliyor. Rockefeller Music Hall’da gerçekleştirilen ve Oslo’nun en dikkat çeken müzik festivallerinden biri olan Inferno Metal Festivali’nin günlük olarak 1500 izleyici kapasiteli olduğunu hemen belirtelim. Geç kalıp üzülmek istemiyorsanız hemen biletinizi almanızı öneririz. Siyah tişörtünüzü hazırlayın, en sevdiğiniz müziklerden bir playlist oluşturun; Inferno Metal Festivali sizi bekliyor.
Festival programı ve biletler için resmi siteye www.infernofestival.net tıklamanız yeterli.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.