• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Zürih Uçak Bileti 21 Temmuz - 21 Temmuz

Ironman Zürih

Ironman Zürih Üç sporu aynı organizasyonda buluşturan Ironman’in en önemli ayaklarından biri İsviçre’nin tatlı kenti Zürih’te!

3.8 kilometre yüzerek mesafeleri yok ettiniz; yetmez! Bisiklet süreceğiniz 30 kilometrelik uzun bir parkurunuz var. Bu etabı bitirmek de Ironman olabilmek için yeterli değil, daha hızlı olmanız ve koşmanız lazım! Üç sporu bir bedende yaşatan, triatlon turnuvası olan Ironman Zürih, bedeninize ne kadar iyi söz geçirebildiğinizi sınamanız için mükemmel bir fırsat! Dünyanın her yerinden sporcuları ağırlayan bu turnuva da yorulmak kelimesinin sözlükte hiç anlamı yok. Zürih’in bol yeşili arasında en iyilerden biri olmak için yarışırken gerçekten hayatta olduğunuzu hissedeceksiniz. Kolay bir turnuva olduğunu söylemiyoruz, aksine zor fakat bitiş çizgisine ulaştığınızda Ironman Zürih’in bir sonraki yılını iple çekeceğinizden eminiz. “Bana bu kadarı fazla ama Ironman Zürih’in bir parçası olmak isterim.” diyenlerdenseniz de bu turnuvaya seyirci olarak katılabilir ve yarışan sporcuların heyecanına ortak olabilirsiniz. Ironman Zürih hakkında her şey www.ironman.com adresinde.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.