Zürih Uçak Bileti 30 Temmuz - 30 Temmuz

Ironman Zürih

Üç sporu aynı organizasyonda buluşturan Ironman’in en önemli ayaklarından biri İsviçre’nin tatlı kenti Zürih’te!

3.8 kilometre yüzerek mesafeleri yok ettiniz; yetmez! Bisiklet süreceğiniz 30 kilometrelik uzun bir parkurunuz var. Bu etabı bitirmek de Ironman olabilmek için yeterli değil, daha hızlı olmanız ve koşmanız lazım! Üç sporu bir bedende yaşatan, triatlon turnuvası olan Ironman Zürih, bedeninize ne kadar iyi söz geçirebildiğinizi sınamanız için mükemmel bir fırsat! Dünyanın her yerinden sporcuları ağırlayan bu turnuva da yorulmak kelimesinin sözlükte hiç anlamı yok. Zürih’in bol yeşili arasında en iyilerden biri olmak için yarışırken gerçekten hayatta olduğunuzu hissedeceksiniz. Kolay bir turnuva olduğunu söylemiyoruz, aksine zor fakat bitiş çizgisine ulaştığınızda Ironman Zürih’in bir sonraki yılını iple çekeceğinizden eminiz. “Bana bu kadarı fazla ama Ironman Zürih’in bir parçası olmak isterim.” diyenlerdenseniz de bu turnuvaya seyirci olarak katılabilir ve yarışan sporcuların heyecanına ortak olabilirsiniz. Ironman Zürih hakkında her şey www.ironman.com adresinde.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.