• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
İstanbul Uçak Bileti 20 Eylül - 23 Eylül

İstanbul Kahve Festivali

İstanbul Kahve Festivali İstanbul, 4. kez kahve kokularıyla karşı koyulamaz hale geliyor.

İçmeden güne başlayamayanlar, odaklanamayanlar, hiçbir şeyden tat almayanlar ya da sadece keyif için içenler… Ortak noktası kahve olan herkes 20-23 Eylül tarihleri arasında KüçükÇiftlik Park’ta buluşuyor. Dünyanın farklı noktalarından gelen kahveleri tadımlayacağınız, evde daha lezzetli kahve yapabilmek için püf noktaları öğreneceğiniz İstanbul Kahve Festivali damakta tadı kalacak bir etkinlik sunuyor. Sektörün önemli isimlerinin önderlik edeceği workshop’lara ve dünyanın dört bir yanından gelen duayenlerin seminerlerine katılıp kahve sevginizi detaylarla pekiştirebileceğiniz bu festivalde çalınan canlı müzikler de atmosferin keyfini katlıyor.

Bu sene 4. kez düzenlenen, şehrin en lezzetli etkinliklerinden İstanbul Kahve Festivali hakkındaki tüm detaylar www.istanbulcoffeefestival.com adresinde.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.