• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Basel Uçak Bileti 1 Ağustos - 1 Ağustos

İsviçre Ulusal Günü

İsviçre Ulusal Günü İsviçre’nin en özel ve güzel kutlamaları, İsviçre Ulusal Günü kapsamında, Basel’de sizi bekliyor.

Dünyanın en eğlenceli şarkısının hissettirdiği gibi bir mutluluğu ve yaz mevsiminin neşesini en derinden yaşadığımız ağustos ayının İsviçre için başka bir anlamı daha var; İsviçre Ulusal Günü. 1291 yılında imzalanan Federal Anlaşma’nın her yıl düzenli olarak kutlandığı İsviçre Ulusal Günü, 1891 yılından beri kutlanıyor. Neredeyse çeyrek asırdır milli bayram başlığı altında da yer alan gün, bütün İsviçre’de olduğu gibi ülkenin başkenti Basel’de de şenlik alanlarının kurulmasına sebep oluyor. Ren Nehri’nin güzelliği, yapılan kutlamalar ve etkinlikler sayesinde, renkli bir elbise giymiş gibi daha çok ortaya çıkıyor. Havai fişek gösterileri, su sporları, tiyatro ve konserlerin düzenlendiği bu günde oluşturulan yemek stantları da güzel bir ziyafet çekmeniz için hazır olarak sizi bekliyor. Beş duyu organınıza da hitap eden ve Basel’i rengarenk kılan İsviçre Ulusal Günü, ülkenin en eğlenceli haline tanık olmanızı sağlayacak.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.