Basel Uçak Bileti 1 Ağustos - 1 Ağustos

İsviçre Ulusal Günü

İsviçre’nin en özel ve güzel kutlamaları, İsviçre Ulusal Günü kapsamında, Basel’de sizi bekliyor.

Dünyanın en eğlenceli şarkısının hissettirdiği gibi bir mutluluğu ve yaz mevsiminin neşesini en derinden yaşadığımız ağustos ayının İsviçre için başka bir anlamı daha var; İsviçre Ulusal Günü. 1291 yılında imzalanan Federal Anlaşma’nın her yıl düzenli olarak kutlandığı İsviçre Ulusal Günü, 1891 yılından beri kutlanıyor. Neredeyse çeyrek asırdır milli bayram başlığı altında da yer alan gün, bütün İsviçre’de olduğu gibi ülkenin başkenti Basel’de de şenlik alanlarının kurulmasına sebep oluyor. Ren Nehri’nin güzelliği, yapılan kutlamalar ve etkinlikler sayesinde, renkli bir elbise giymiş gibi daha çok ortaya çıkıyor. Havai fişek gösterileri, su sporları, tiyatro ve konserlerin düzenlendiği bu günde oluşturulan yemek stantları da güzel bir ziyafet çekmeniz için hazır olarak sizi bekliyor. Beş duyu organınıza da hitap eden ve Basel’i rengarenk kılan İsviçre Ulusal Günü, ülkenin en eğlenceli haline tanık olmanızı sağlayacak.


×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.