İzmir Uçak Bileti 1 Mart - 31 Mart

İzmir Avrupa Caz Festivali

Birbirinden yetenekli caz müzisyenlerinin bu yılki buluşma adresi yine İzmir Avrupa Caz Festivali.

Avrupa’nın en bilgi verici ve en çok eğitim seven caz festivaliyle tanışmaya hazırsanız buradan buyurun. Niye böyle dediğimizi merak ediyorsanız hemen söyleyelim; İzmir Caz Festivali’ni türevlerinden ayıran en önemli özelliği gelen başarılı müzisyenlerin, Türkiye’de yolun başında olan genç meslektaşlarına atölye çalışmaları ile eğitim vermesi. Yapılan atölye çalışmaları sonucunda başarılı bulunan iki genç sanatçının İtalya’da Siena Yaz Caz Festivali Ustalık Sınıfları Kursu’nda burs kazanması da dahası… Bu yıl 23. kez Avrupa’nın önemli caz sanatçılarıyla İzmirli caz sevenleri buluşturacak olan İzmir Avrupa Caz Festivali, İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı’nın destekleriyle gerçekleştiriliyor. Ayrıca festivalin resmi afişi de “Caz Afiş Yarışması”na katılan yarışmacıların tasarladıkları görseller arasından seçiliyor. Yani İzmir Caz Festivali gerçek anlamıyla sanatın ve sanatçının yanında olan bir etkinlik olarak Avrupa’nın karşısına çıkıyor. İzmir Avrupa Caz Festivali hakkında her şey www.iksev.org’da!

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.