• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
İzmir Uçak Bileti 3 Mart - 22 Mart

İzmir Avrupa Caz Festivali

İzmir Avrupa Caz Festivali Birbirinden yetenekli caz müzisyenlerinin bu yılki buluşma adresi yine İzmir Avrupa Caz Festivali.

Avrupa’nın en bilgi verici ve en çok eğitim seven caz festivaliyle tanışmaya hazırsanız buradan buyurun. Niye böyle dediğimizi merak ediyorsanız hemen söyleyelim; İzmir Caz Festivali’ni türevlerinden ayıran en önemli özelliği gelen başarılı müzisyenlerin, Türkiye’de yolun başında olan genç meslektaşlarına atölye çalışmaları ile eğitim vermesi. Yapılan atölye çalışmaları sonucunda başarılı bulunan iki genç sanatçının İtalya’da Siena Yaz Caz Festivali Ustalık Sınıfları Kursu’nda burs kazanması da dahası… Bu yıl 23. kez Avrupa’nın önemli caz sanatçılarıyla İzmirli caz sevenleri buluşturacak olan İzmir Avrupa Caz Festivali, İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı’nın destekleriyle gerçekleştiriliyor. Ayrıca festivalin resmi afişi de “Caz Afiş Yarışması”na katılan yarışmacıların tasarladıkları görseller arasından seçiliyor. Yani İzmir Caz Festivali gerçek anlamıyla sanatın ve sanatçının yanında olan bir etkinlik olarak Avrupa’nın karşısına çıkıyor. İzmir Avrupa Caz Festivali hakkında her şey www.iksev.org’da!

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.