• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
İzmir Uçak Bileti 6 Eylül - 15 Eylül

İzmir Enternasyonal Fuarı

İzmir Enternasyonal Fuarı Türkiye’nin ve dünyanın önemli markaları İzmir Enternasyonal Fuarı’nda bir araya geliyor.

Yeni markalarla tanışmayı, yeni iş birlikleri kurmayı isteyen girişimcilerden biriyseniz, adresiniz belli; İzmir Enternasyonel Fuarı. Bu yıl 86. kez düzenlenen bu köklü fuar, dünyanın en önemli uluslararası genel ticaret fuarlarından biri olarak kabul ediliyor. Gıdadan temizliğe, iletişimden sağlığa birçok sektör devinin bir araya geldiği fuar, 1,5 milyonun üzerinde ziyaretçisi ile bir dev olduğunu dosta düşmana kanıtlıyor. 1.000’in üzerinde katılımcı firmanın yeni iş ortaklıklarına imza attığı ve şirketlerini bir üst seviyeye çıkarma şansı buldukları İzmir Enternasyonel Fuarı, şehrin önemli etkinlik alanlarından biri olan İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda gerçekleştiriliyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin de desteğini arkasına almış olan İzmir Enternasyonal Fuarı, ticareti hayatın bir parçası olarak gören herkese açık. İzmir Enternasyonal Fuarı’yla ilgili detaylı bilgi fuarın resmi sitesi www.ief.izfas.com.tr’de!

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.