İzmir Uçak Bileti 18 Ağustos - 27 Ağustos

İzmir Enternasyonal Fuarı

Türkiye’nin ve dünyanın önemli markaları İzmir Enternasyonal Fuarı’nda bir araya geliyor.

Yeni markalarla tanışmayı, yeni iş birlikleri kurmayı isteyen girişimcilerden biriyseniz, adresiniz belli; İzmir Enternasyonel Fuarı. Bu yıl 86. kez düzenlenen bu köklü fuar, dünyanın en önemli uluslararası genel ticaret fuarlarından biri olarak kabul ediliyor. Gıdadan temizliğe, iletişimden sağlığa birçok sektör devinin bir araya geldiği fuar, 1,5 milyonun üzerinde ziyaretçisi ile bir dev olduğunu dosta düşmana kanıtlıyor. 1.000’in üzerinde katılımcı firmanın yeni iş ortaklıklarına imza attığı ve şirketlerini bir üst seviyeye çıkarma şansı buldukları İzmir Enternasyonel Fuarı, şehrin önemli etkinlik alanlarından biri olan İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda gerçekleştiriliyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin de desteğini arkasına almış olan İzmir Enternasyonal Fuarı, ticareti hayatın bir parçası olarak gören herkese açık. İzmir Enternasyonal Fuarı’yla ilgili detaylı bilgi fuarın resmi sitesi www.ief.izfas.com.tr’de!

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.