Düsseldorf Uçak Bileti 21 Mayıs - 21 Mayıs

Japon Günü

Düsseldorf, Japon Kültürü’nü fazla uzaklarda aratmıyor.

Minik Uzak Doğu insanlarının dev kültürü, Almanya’nın çiçeği Düsseldorf’ta! Uzak Doğu kültürünü tanımak isterseniz Düsseldorf’ta düzenlenen Japon Günü sayesinde fazla uzaklaşmanıza gerek yok. Her yıl yapılan bu etkinlik sayesinde Japon Kültürü, Almanya’ya kısa bir süreliğine taşınmış oluyor. Düsseldorf’ta ve çevre illerde yaşayan binlerce Japon’a kültürlerini bir gün olsa bile daha derinden yaşama fırsatı veren Japon Günü’nde anime karakterlerini, geleneksel kıyafetlerini giyinmiş binlerce Japon’u ve Japon Mutfağı’nın lezzetlerini şehirde görmeniz mümkün hale geliyor. Bu yıl on beşinci yaşını kutlayacak Japon Günü’ne başka ülkelerden de katılımın olması ise etkinliğin ne kadar büyük çaplı ve eğlenceli olduğunu hepimize gösterir nitelikte. Ayrıca Japonya ve Düsseldorf’un arasındaki mutlu siyasi ve ticari birlikteliğin bir yansıması olan Japon Kültür Eko Evi’ni ve Japon Parkı’nı da festivale gitmişken görmeniz mümkün.
Uzaklardaki bir kültürü yanı başımıza getiren Düsseldorf Japon Günü hakkında tüm merak ettikleriniz için www.japantag-duesseldorf-nrw.de adresine tıklamanız yeterli.

×
Ücretsiz online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Ücretsiz online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.