Amman Uçak Bileti 20 Temmuz - 30 Temmuz

Jerash Festivals for Culture and Art

Ürdün’ün en popüler festivallerinden biri olan Jerash Festivals for Culture and Art ile eğlencenin kapıları sonuna kadar açılacak.

Ürdün deyince akıllara köklü bir tarih geliyor ve buna karşı koyulamıyor. Ürdün’ün başkenti Amman’a yaklaşık yarım saatlik bir mesafede bulunan Jerash da bu köklü geçmişin kanlı canlı kanıtı niteliğinde. Antik kent kalıntılarıyla dolu bir atmosferde on bir gün boyunca yapılan Jerash Festivals for Culture and Art; operadan kültürel danslara, tiyatro gösterilerinden konserlere pek çok başlıkta coğrafyanın en iyilerini ağırlıyor. Bu yıl 32. kez sanatseverlerle buluşacak olan festival yıllanmışlığın verdiği tatla size mükemmel bir sanat ziyafeti çekecek. Jedash Festivals for Culture and Art’ın antik atmosferinde mutluluğun formülünü bulmanız ise her zamankinden daha olası hale gelecek.


×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.