• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Amman Uçak Bileti 19 Temmuz - 4 Ağustos

Jerash Festivals for Culture and Art

Jerash Festivals for Culture and Art Ürdün’ün en popüler festivallerinden biri olan Jerash Festivals for Culture and Art ile eğlencenin kapıları sonuna kadar açılacak.

Ürdün deyince akıllara köklü bir tarih geliyor ve buna karşı koyulamıyor. Ürdün’ün başkenti Amman’a yaklaşık yarım saatlik bir mesafede bulunan Jerash da bu köklü geçmişin kanlı canlı kanıtı niteliğinde. Antik kent kalıntılarıyla dolu bir atmosferde on bir gün boyunca yapılan Jerash Festivals for Culture and Art; operadan kültürel danslara, tiyatro gösterilerinden konserlere pek çok başlıkta coğrafyanın en iyilerini ağırlıyor. Bu yıl 32. kez sanatseverlerle buluşacak olan festival yıllanmışlığın verdiği tatla size mükemmel bir sanat ziyafeti çekecek. Jedash Festivals for Culture and Art’ın antik atmosferinde mutluluğun formülünü bulmanız ise her zamankinden daha olası hale gelecek.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.