• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Krasnodar Uçak Bileti 12 Aralık - 16 Aralık

Jewellerexpo Volgograd

Jewellerexpo Volgograd Dünyanın dört bir yanından mücevher firmalarını ağırlayan Jewellerexpo, beş gün boyunca Volgograd Expocentre’da. Volgograd'a en yakın uçuşumuz için Krasnodar'a uçak bileti alarak sen de bu etkinlikteki yerini alabilirsin.

Yalnızca izlemenin bile insanı büyülediği mücevher fuarlarının Rusya ayağı, Volgograd şehrinde düzenleniyor. Dünyanın farklı köşelerinden gelen binlerce ziyaretçi için oldukça fazla seçenek sunan fuar, 5 gün sürüyor.  Büyüleyici takıların, aksesuarların, saatlerin bulunduğu bu fuarda el yapımı lüks hediyelik eşyaları, sanat eserlerini ve değerli taşları da bulabileceğinizin bilgisini verelim. Yani kişisel olarak ya da şirketiniz adına katılabileceğiniz Jewellerexpo’da yok yok!

Nerede ?

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.