SAYFA BAŞINA DÖN
  • ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Bahreyn Uçak Bileti 20 Kasım - 24 Kasım

Jewellery Arabia

Jewellery Arabia Mücevher dünyasına yön veren fuarlardan Jewelery Arabia bu yıl da sonbaharda ziyaretçilerine kapılarını açıyor.

Dünyanın en iddialı tasarımcılarını, en seçkin markalarını aynı çatı altında toplayan Jewellery Arabia, çeyrek asrı devirmiş oldukça değerli bir organizasyon. Her yıl ortalama 50 bin katılımcıyı Bahreyn’de ağırlayan Jewellery Arabia, bu alanda faaliyet gösteren tüm firmalar için önemli bir etkileşim alanı değeri taşıyor.

Orta Doğu’nun en önemli takı ve saat fuarlarından biri kabul edilen Jewellery Arabia’nın tüm detayları resmi internet sitesi olan www.jewelleryarabia.com’da.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.