• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Köln Uçak Bileti 8 Şubat - 14 Şubat

Karneval

Karneval Beşinci mevsim olarak adlandırılan Karneval, Avrupa’nın en büyük şenliklerinden biri ve şehrin ruhu olmaya devam ediyor.

Evet, az önce doğru okudunuz. Köln’de düzenlenen Karneval o kadar önemli ve büyük bir karnaval ki kendisinden “Beşinci Mevsim” olarak bahsettirebiliyor. 11. ayın 11. gününde saat 11.11’de başlayan ve Noel’de verilen ufak aranın ardından devam eden festival, sadece Köln halkının değil, başka şehir ve ülkelerden de gelen birçok turistin sokaklara dökülmesine neden oluyor. Karnaval seven o kadar insan bir araya gelince de Köln’ün düğün yeri misali eğlenceye doyması işten bile olmuyor. Şubat ayında, bir gelenek olarak kadınların belediye binasını basması ise Karneval’ın en eğlenceli dakikalarından biri. Festivalin en tatlı özelliği ise Orta Çağ’dan bu güne kadar gelen kültürel bazı davranışları ve düşüncüleri devam ettirmeye çalışması hiç kuşkusuz. Geçmişte karnavalların lanetli olduğuna inanılmasından dolayı, günümüzde bile hala festival gece yarısı bitiyor ve bu festivalin günahı da hiçbir şeyden habersiz olan zavallı kuklalara atılıyor.
Karneval hakkında detaylı bilgi www.koelnerkarneval.de adresinde.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.