Köln Uçak Bileti 8 Şubat - 14 Şubat

Karneval

Beşinci mevsim olarak adlandırılan Karneval, Avrupa’nın en büyük şenliklerinden biri ve şehrin ruhu olmaya devam ediyor.

Evet, az önce doğru okudunuz. Köln’de düzenlenen Karneval o kadar önemli ve büyük bir karnaval ki kendisinden “Beşinci Mevsim” olarak bahsettirebiliyor. 11. ayın 11. gününde saat 11.11’de başlayan ve Noel’de verilen ufak aranın ardından devam eden festival, sadece Köln halkının değil, başka şehir ve ülkelerden de gelen birçok turistin sokaklara dökülmesine neden oluyor. Karnaval seven o kadar insan bir araya gelince de Köln’ün düğün yeri misali eğlenceye doyması işten bile olmuyor. Şubat ayında, bir gelenek olarak kadınların belediye binasını basması ise Karneval’ın en eğlenceli dakikalarından biri. Festivalin en tatlı özelliği ise Orta Çağ’dan bu güne kadar gelen kültürel bazı davranışları ve düşüncüleri devam ettirmeye çalışması hiç kuşkusuz. Geçmişte karnavalların lanetli olduğuna inanılmasından dolayı, günümüzde bile hala festival gece yarısı bitiyor ve bu festivalin günahı da hiçbir şeyden habersiz olan zavallı kuklalara atılıyor.
Karneval hakkında detaylı bilgi www.koelnerkarneval.de adresinde.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.