• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Lefkoşa Uçak Bileti 10 Eylül - 27 Eylül

Kıbrıs Tiyatro Festivali

Kıbrıs Tiyatro Festivali Yılın en ses getiren oyunları Eylül’de Kıbrıs Tiyatro Festivali’nde seyirci karşısına çıkacak.

Ara ara “Şöyle enfes bir festival olsa da bütün mükemmel tiyatro eserleri orada can bulsa.” dediğinizi duyar gibi oluyoruz. Yavru vatanın biricik şehirlerinden Lefkoşa’da bunun için düzenlenen, tiyatro aşıklarının gönlünde taht kuran mükemmel bir festival var zaten. Evet, Kıbrıs Tiyatro Festivali’nden bahsediyoruz. Bu yıl Pegasus Havayolları Kıbrıs temsilcimiz Cyprus Xp Group un ulaşım sponsoru olduğu ve on dördüncü kez düzenlenecek ve sahnelenen oyunlarla seyircileri en önemli sanat dallarından biri olan tiyatroya doyuracak olan festival, Türkiye’nin çeşitli illerinden en sevilen tiyatro oyunlarının bir araya geldiği bir yıldızlar karması. İstanbul Şehir Tiyatroları’ndan mı, Ankara Sanat Tiyatrosu’ndan mı yoksa Lefkoşa Belediye Tiyatro’sundan mı bir oyun izlemeyi tercih edersiniz bilemeyiz ama Kıbrıs Tiyatro Festivali’nde can verilen her eser ve her oyuncunun saatlerce ayakta alkışlanmayı hak ettiğine emin olabilirsiniz. Her sene başka bir sloganla yola çıkan Kıbrıs Tiyatro Festivali, bir ay boyunca tiyatroyu, bu sanata değer veren binlerce insanla buluşturacak. Bir arada zor görebileceğiniz oyuncular ve oyunlarla Kıbrıs Tiyatro Festivali baş tacı olmayı hak etmiyor mu sizce de?

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.