Kıbrıs Uçak Bileti 1 Eylül - 29 Eylül

Kıbrıs Tiyatro Festivali

Yılın en ses getiren oyunları Eylül’de Kıbrıs Tiyatro Festivali’nde seyirci karşısına çıkacak.

Ara ara “Şöyle enfes bir festival olsa da bütün mükemmel tiyatro eserleri orada can bulsa.” dediğinizi duyar gibi oluyoruz. Yavru vatanın biricik şehirlerinden Lefkoşa’da bunun için düzenlenen, tiyatro aşıklarının gönlünde taht kuran mükemmel bir festival var zaten. Evet, Kıbrıs Tiyatro Festivali’nden bahsediyoruz. Bu yıl Pegasus Havayolları Kıbrıs temsilcimiz Cyprus Xp Group un ulaşım sponsoru olduğu ve on dördüncü kez düzenlenecek ve sahnelenen oyunlarla seyircileri en önemli sanat dallarından biri olan tiyatroya doyuracak olan festival, Türkiye’nin çeşitli illerinden en sevilen tiyatro oyunlarının bir araya geldiği bir yıldızlar karması. İstanbul Şehir Tiyatroları’ndan mı, Ankara Sanat Tiyatrosu’ndan mı yoksa Lefkoşa Belediye Tiyatro’sundan mı bir oyun izlemeyi tercih edersiniz bilemeyiz ama Kıbrıs Tiyatro Festivali’nde can verilen her eser ve her oyuncunun saatlerce ayakta alkışlanmayı hak ettiğine emin olabilirsiniz. Her sene başka bir sloganla yola çıkan Kıbrıs Tiyatro Festivali, bir ay boyunca tiyatroyu, bu sanata değer veren binlerce insanla buluşturacak. Bir arada zor görebileceğiniz oyuncular ve oyunlarla Kıbrıs Tiyatro Festivali baş tacı olmayı hak etmiyor mu sizce de?

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.