Adana Uçak Bileti 13 Ağustos - 3 Eylül

Kızıldağ Karakucak Güreş Festivali

Yılları yere seren Kızıldağ Karakucak Güreş Festivali bir kültürü yaşatmaya devam ediyor.

Karakucak Güreş Festivali’nin bu yıl 532.’si düzenleniyor. Evet, az önce yanlış okumadınız. Adana’nın Karaisalı ilçesinde düzenlenen Karakucak Güreş Festivali bu sene tamı tamına 532. kez yapılıyor. Spor dünyası ve Türk kültürü için büyük önemi olan bu festivalin en yakın zamanda UNESCO Tarihi Kültür Mirası Listesi’ne girmesi bekleniyor. Oğuz kökenli Türkler’e özgü olan karakucak güreşini diğer güreş türlerinden ayıran en önemli özelliği ise yağsız yapılıyor olması. En eski Türk güreşi türünü yaşatmak için yüzyılları deviren Kızıldağ Karakucak Güreş Festivali, hiç kuşkusuz ki bu amacına çoktan ulaşmış ve her geçen yıl bu kültürü bir yaş daha büyütmenin haklı gururunu yaşıyor. Ayrıca Kızıldağ Yaylası Aytaç Durak Spor Kompleksi’nde düzenlenen festivalin her yıl ağustos ayının üçüncü haftası yapıldığı bilgisini size iletmek de bu er meydanında boynumuzun borcu. Yılları yere seren Kızıldağ Karakucak Güreş Festivali bir kültürü yaşatmaya devam ediyor.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.